bugün

http://www.youtube.com/watch?v=sT5L67KpRGM

ankarada bir grubun fransız bir turiste verdikleri türk bayrağını almaması sonucu gelişen olaydır. tabi sonrası içler acısı. saldırganların snapchatten paylaştıkları görüntüler geldiğimiz son noktayı bütünüyle göstermektedir. umuyorum türklükle alakası olmayan bu faşist tipler hukuksal ve toplumsal anlamda gerekli cezayı alırlar.

kaynak: https://www.facebook.com/karikateist
iste herturlu kesimin yobazi tehlikelidir. Milliyetcinin bile.
Mına kodumun hapçılarına kaldı bayrak Sevdası! Piç la bunlar!
milliyetçilik zararlıdır, yasaklanmalıdır.
Bunun adı milliyetçilik değil, ahmaklıktır.
aynısını fransız milliyetçisi yapsaydı , bizim türkün yaşama şansı kalmazdı.
hak vermiyorum ama kınamıyorumda, aynısı türklere de yapılıyor. yaşamayanlar anlayamaz.
Boyle türk olmaz olsun.
Kim oldukları belli...

Umarım yürekli bir savcı bunları " Adam öldürmeye teşebbüs" suçundan yargılatır...
milletimize yakismayan bir harekettir , savasta bile olsak esir veya tutsaklara boyle davranilmamistir , turklukte boyle birhareket ve davranis yoktur bunu yapanlarin turk oldugunu zannetmiyorum .
Kula bela gelmez Hak yazmadıkça, Hak bela yazmaz Kul azmadıkça..
Milliyetçiysen bayrağının dış ülkelerde olan imajını neden zedeliyorsun ? Adam ülkesine gidecek, Türkiye de böyle yaptılar diyecek.
Milliyetçi misin ? yanında ki arkadaşlarından cesaret alan korkağın teki misin belli değil.
(bkz: gerçek ırkçılık budur)

ırkçılık misyonunu tamamıyla yerine getirmiş çomar işidir. ırkçılar başka ırklara saldıracak kadar eziktirler.

edit:bu zihniyete sahip olanların paris'te hunharca yakılmasını arz ederim.
(bkz: fransız turisti dövüp zorla ben türk üm dedirtmek)
fransızları günahım kadar sevmem ama bu milliyetçilik değil bu o.çocukluğu.
Milliyetciligi cok yanlis anlamis bos beyinli insanlarin olusturdugu aptalca eylem...
Bunlar serefsiz köpek oluyorlar iste. Kodumun salaklari içip içip millete sarıyor. Bi de tek kisiye kac kisiyle beraber. Bu piclerin gücü tekken kimseye yetmez biliyorlar. Boyle seyler de onların araclari oluyor. Faşist itler. O adam bi gün o bayragi gotune sokmaz mi? Sokar.
Turkun gucu. Aslan parcalari be ne dovmusler helal olsun. Titre avrupa. Bizim sabrimizi test etmeye kalkmayin.
çomarların hışmına uğramış olan fransız'dır.

sonra "bize neden çomar diyorsunuz hebele hübele..." diye şikayet ediyorlar. ya ne diyecektik? aslında çomar köpekler bile bunlardan akıllıdır, iltifat ediyoruz haberleri yok.
gerizekalılıkta son nokta.