bugün

ankara'da gerçekleşen olay. olayda bulunan arkadaşlara ne yazsam gg olacak da zor tutuyorum kendimi. şunlarla aynı toplumdayız düşünün silktiğimin coğrafyasını.

https://twitter.com/solip...status/759797412147986432

avukat falan yok mu anasını satıyım ya? yok mu bir şey yapacak şunlara? tiplerinizi s... sizin.
aq sarhoş götleri. kendimize iyi düşman çıkarıyoruz ha.
Şehre fantastik maketler yerleştire yerleştire tüm halk kafası güzel geziyor. Üç beş kendini bilmezin yaptığı şerefsizliktir.
sonra türkler şöyle böyle dediklerinde götünüz kalkıyo amk.
Aynı arap kafası amk.

Kabe baskınında kabeye Müslümandan başkasının girmesinin haram olduğundan fransız askerlere kelime-i şahadet getirtip o şekilde operasyon yaptıran kafayla aynı.
gerçek türklük bu değil..
gerçek milliyetçilik bu değil..
türklüğün kanda olması gerektiğini bilmeyip, bir fransıza "ben türküm" dedirtmeyi marifet sanan kırzoların eylemidir. o adam da bir türkü fransada denk getirip döverse hiç sesinizi çıkarmayacaksınız hakkınız yok!

gerçi adam da fransıza benzemiyor ama...
saçmadır. bu Türklük değil bildiğin şerefsizliktir. lan ne kadar saçma şey. sen öyle dedirttin diye o da gerçekten Türküm mü diyeceğini sanıyorsun.

tanım: bir saçmalıktır.
Avrupa birliğine mi girdik ney ?
(bkz: çomaristanda sıradan bir gün)

egoist,sorgulamaktan uzak, geçmişe bağımlı, ahlaklı geçinip alttan her pisliği yaptırmayı -meşru gören bir insan olmasını zorlattırmıştır kısaca. tersi yapılsa sevinirdim, ama avrupa insanında tolerans var, o yüzden mümkünatı yoktur.
Şu ülkede yaşamaktan nefret ettirecek bir video daha.

Şu an almanyada'yım bazen geçtiğim sokaklar o kadar ıssız ki türkiyede bu sokaklardan geçseniz dayak yeme olasılığınız %100 amına koyayım.

Bu ve bunun gibi insanların toplumdan arındırılması ümidiyle.
Bu nedir ya? Bu ulkenin insanlarinin iqsu yuksek degildi tamam biliyoruz da hic olmadigini dusunmuyordum en azindan. Fransiz olsam turklerden nefret ederdim bu olaydan sonra uzgunum. Ayni seyin fransada bi turke yapildigini dusunun. Icler acisi bu buyuk cahillik.
Bu tarz insanların para cezasıyla kurtulma ihtimalinin olduğuna inanmak istemiyorum. Ama sistemin gerçeklerini de görmezden gelemem. üzücü bir olay