bugün

özentidir. bişey bilmez tek derdi fetodur. bişi söyleyince apışıp kalır.
"-abi ben ateist oldum.
-vallaha mı lan?
-allah çarpsın ki."

bu tatta muhabbetlere sebebiyet verecek kişilik.
hepsini tenzih ederim ama özellikle de marjinal olmak adına günümüzde ateist olanları sik kafalıdır.

+ sizin peygamberininiz ....
- bizim peygamber kim kim?
+ muhammed.
- hepsi bizim peygamberimiz
+ benim derdim hz. muhammed'le
-ne olmuş ona.
+ bir sürü karısı var
- sen nesin yarak beyinli. sikiştiğin karı sayısı onlarca oldu.
"allah'a şükür ateistim" diyebilen ateisttir.
ekseriyetle islâma saldırmayı hayat felsefesi haline getirmiş gerzeklerdir.
islam dininin sözüm ona tehtidvâri ayetlerini takıntı yaparlar. ulan inanmıyorsun işte derdin ne? zaten allah'ın, ahiretin, cennet cehennemin yokluğuna inanıyorsun. sana ne? inanıyor musun yoksa şakacı seni?
atistlerden oluşan bir köy olsaydı bizim ateist 3 saniyede tanınırdı eminim.

- selam ben jonathan.
+ allah yok.
- anlamadım?
+ yok diyorum yok.
içşes: malmıdır nedir.
kuran-ı kerim meali okuyup "abi bak çelişki buldum" diye ortalarda gezerler.

(#13016298)
zorlama, yanlış ve aptalca bir tamlamadır. cahil, kırk yılda bir düşünmeye kalkarsa ancak saçmalıklar üretir.
(bkz: sadaeke)

beğenemedin mi dürrük! benim ya! türk olduğumu kanıtlamak gibi bir zorunluluğum yok ama bu ülkede türk geçinenlerin tümünden daha türk'üm. 5 nesil geriye kadar biliyorum ve türk dışı hiçbir unsur bulunmadığını da...

sen kaç nesil gerini biliyorsun yavrum? gürcü dönmelerinden misin yoksa kürt müsün? lan sakın rum olmayasın?

ekleme: "lan ben bu kadar sikindirik başlık görmedim" diyeceğim ama araplaşmış asimile türkler daha beterlerini de açıyorlar.
sex düşkünü olduğu için ve bu dinimizce yasak olduğu için bu yola baş vurmuş ateist türüdür.
yeni girdiği ortamda, çok bilgili bir ateistle tanışır, ama adam ciddi ciddi inanmıyordur ve bunu safsatalara dayandırmaz. bizim mal bebe de bu abisine özenir, o ateistse ben de ateistim diye çıkar sokaklara. niye inanmıyorsun lan diye sorarsın, sen niye inanıyorsun diye karşılık verir. türk olduğunu anlayıp, yoluna gidersin.

not: bu diyalog new york'un manhattan bölgesinde geçmektedir.

(bkz: şu çılgın türkler)
+ düz ateistim.
- olsun sende allahın bir kulusun üzülme.

ayrımcılık yapmamaya çalışırken ayrımcılıkta birbirleriyle yarışıyorlar kızamıyorum arkadaş.
islamiyet düşmanlığı üzerine çalışan bir beyni vardır.
jean meslier kim diye sorsan; 'marsilya da oynuyor sanırım' der.
abilerinden ne öğrendiyse bildiği de odur.
islamiyeti ve dini zerre umursamayan ateisttir, adı üstünde dinle bir alakam yok ne halt yerseniz yiyin demektedir.
ateist olmak için özel olarak herhangi bir ırktan veya herhangi bir milletten olmaya, herhangi bir okulu bitirmeye gerek yoktur. Tanrının varlığına inanmamak sizi ateist yapar. Ateistliği abartmayınız.
(bkz: kafir e ateist diyen sonradan görmeler)
islamiyete sataşarak prim yapmaya çalışan boş beyin. olm inanmıyorsan da içinde kalsın neden sataşıp duruyorsun anlamıyorum ki.
fethullah'in abilerinden nefret edenlerin içerisinde bulunduğu olurum.
ingiliz, amerikan, kürt ateistinden bir farkı yoktur. sürekli islama sataşmasının nedeni müslümanlar arasında yaşaması ve ne sonuçta müslümanlığın da bir din olmasındandır.
böyle bir kavram yoktur.
bizimkiler misyonerlik faaliyeti yapıp sadece islam dinini kötülemekten başka işe yaramıyorlar.

azıcık saygı gösterin, olmadı dexter ı örnek alın.
dinsiz bir ailede doğmuştur geneli.
burada müslümanlarla, islamiyetle dalga geçer, hindistana gider; buda rariplerine mal mal bakar, tapınakta fotoğraf çektirir.
sanılanın aksine, ortalama türk insanı kadardır zekası.
ateist , teist ya da agnostik olmak için dinsiz bir ailede dogmak gerekmez ... evet belki dünyanın her yerinde doğan cocukların kıclarına dogdukları anda soguk damgayla ailesnin dini damgalanıyor olabilir ... ama o topraklarda dogmus olmak demek istedigin seye inanıp , inanmayacagını kendisinin secemeyecegi anlamına gelmez ...

tanım olarak , türk halkına mensup olan ateisttir ...

not : koyu bir budist rahibim ...
türkü barlarda karıkız avlamaya uğraşır.
bayram namazına gidip, ben ateistim diyen kişidir.