bugün

entry'ler (55)

hypermesh

Altair firmasının Sonlu eleman Pre Process yazılımıdır . Şu an için 12. versiyonu bulunmaktadır .
Altair yıl ortasına doğru HyperWorks 13. versiyonu da büyük ihtimalle yayımlayacaktır .

daha fazla bilgi için :

http://www.altairhyperworks.com
http://www.s-t.com.tr/

hiç bayan inşaat işçisi olmaması

yanlış olan önermedir ... age of empires 2 de çok sayıda bayan inşaat işçim oldu zamanında . Gerekli verimi de aldım diye düşünüyorum ...

bugün ne giysemden kombin kelimesinin çıkarılması

bugun ne giysemden kombini alın , geri neyi kalır ki ?

20 şubat 2013 galatasaray schalke 04 maçı

http://www.aztv.az/canli/aztv-canli.htm linkinden izlenip izlenemeyecegi bilinmeyen fakat izlenirse tadından yenmeyecek olan maç ...

ayrıca tanım : şampiyonlar ligi 2. tur ilk maçı

21 aralık 2012 de dinlenecek şarkılar

benim gibi doğum günü 22 aralık olanlara manga'dan geliyor ;

- (bkz: dünyanın sonuna doğmuşum)

trip atan kız

bir konuda haklı oldugunuz halde , ne zaman sizi haksız konuma düşürdügünu bir türlü anlayamayacagınız insan ...

hayır ben haklıydım , sen ne zaman üste çıktın da trip atmaya geçtin ???

fringe

--spoiler--

Bowie hayranlarını mutlu etmiş bir bölümdü ...

The Man Who Sold the World ile William Bell'in , insanlığı satıp kendi çıkarlarını düşünmesini güzel bağdaştırmışlar ...

--spoiler--

türk ateisti

ateist , teist ya da agnostik olmak için dinsiz bir ailede dogmak gerekmez ... evet belki dünyanın her yerinde doğan cocukların kıclarına dogdukları anda soguk damgayla ailesnin dini damgalanıyor olabilir ... ama o topraklarda dogmus olmak demek istedigin seye inanıp , inanmayacagını kendisinin secemeyecegi anlamına gelmez ...

tanım olarak , türk halkına mensup olan ateisttir ...

not : koyu bir budist rahibim ...

ilk şampuan

kafada köpürmeyen şampuandır ... gerçi başka yerlerde denemedim ama eminim yani kafada köpürmüyor ...

arkadaş bu yaşıma geldim ilk şampuanı köpürttügüm bir kere bile olmadı ya la ...hayattan soğutur ...

mutlu bir seks hayatı için gerekenler

aşağıdaki linklerin sırasıyla hepsinin olduğu bir hayat ... ikinci link yerine tuvalet kağıdı da olabilir ...

(bkz: boş ev)
(bkz: peçete)
(bkz: bilgisayar)
(bkz: internet)
(bkz: dns)

freddie mercury

queen dinlerken onun yüzünden, şarkının çoğu yerinde dişlerimi öne doğru çıkararak kendi kendime şarkıyı dişlek bir şekilde soylememe neden olan insan ... keşke 100 yaşına kadar yaşasaydı ...

hamit altıntop

karşısında robben gibi bir oyuncuya karşı oynadı dün akşam ve evet çokta kötü oynadı ... fakat onun yerinde gökhan gönül oynasaydı gökhan gönül kötü oynadı olurdu konu kapanırdı .
ha gökhan gönül orada bence cok daha iyi oynardı o da başka bir konu ...
sırf galatasaray'a geldi diye bazı kesimlerce eleştirilmeye devam ediyor ... Angry birds diye dalga geçmeyecegim cünkü gerek yok ... ama
ama sırf kıskançlık ugruna ve rakibi rakip olarak değil de düşman gibi görme huyundan objektif değil duygusual yaklasılan oyuncu ... yapmayın arkadasım ...herkesin kötü bir dönemi olabilir . Hamit toparlarsa toparlar , toparlamassa ise galatasaray'ın yaptıgı ve tutmayan transferlerinden biri olur , sağlık olur .

akşam maçı seyrederken bildigin üzüldüm adama ya , moral desen zaten son 2 haftadır görünen o ki yerlerde , bir de akşamki kötü oyunla iyice cöktü adam ... umarız kısa sürede eski hamit olur ...

ayrıca robben o üzerine sıkı sıkı geçirdigin forma bir gün çıkmaz üzerinde de , annen çeke çeke çıkararı inşallah . o nasl bir oyun lan ... rezil ettin adamı ...

galatasaray : not'luyum ...

king crimson

Lizard albümü baştan sona çok iyi olan grup.

Cirkus ile başlayan albüm güzel bir giriş yapar . Albüme adını veren şarkı ile biter .

Lizard'ın karanlık bir atmosferi vardır . 23 dakikalık bir şaheserdir adeta ... Ona denk tek bir şarkı mevcuttur kanımca , o da Echoes'dur . Hem uzunluk hem de kurgu açısından muazzam şarkılardır .

Ama ne yazıktır ki çoğu insan nasıl High Hopes Pink Floydçusu ise , bir çoğu da Epitaph King Crimsoncısıdır . O yüzden ortalarda Epitaph çok güzel abi yaa , diye gezmeden önce Lizard'ı da bir dinyelin derim . Haa , Epitaph çok iyidir o ayrı konu .

edit:imla

otobüste fordlanan kızın travesti çıkması

(bkz: baltayı taşa vurmak)

r leri söyleyemeyen insanlar

üniveğsitedeki 1. senemin ilk günleğinde , bilgisayağ pğogyamlamaya giğiş değsindeyiz , daha da yeni tanışıyoğuz insanlağla ... değsi dinleğken hocanın r leri söyleyemedigini fağkettim , ağdından ağkama dönüp , -lan adama bak r leri söyleyemiyo , isminin içinde 3 tane r olan değsi anlatıyo dedim . ağkamdaki elemandan beklenmedik cevap : - ben de söyleyemiyoyum ...

siz siz olun bi laf etmeden önce 10 kez düşünün ...

not : bi nevi yaptıgımdan utandıgım için yukağıda ve su anda hiç re kullanmadım ...

ewentry

kendisi ısı transferi derslerime girecegi sene gidip danimarkalarda yaşıyor ... teniste oynayamaz olduk artık ... ayrıca tam bir galatasaray'lı , maç sonraları facebooktan yazdıklarını takip ederek eğlenirim ...

not : danimarkanın ''hani marka'' olmuş bir şeyini getirirsen hediye olarak şu kardeşini mutlu edersin ...

le ilkan

liseli avcısı yazar ...

(#13077993)

mehmet eryılmaz

bugün , dönem başından beri ilk defa girdiğim halkla ilişkiler dersinde ders anlatımı ve sınıfa olan derse ilgiyi arttıran davranışları ile benden , ''kendi deyimi ile'' tam not alan uludağ üni. iibf öğretim üyesi ... dersleri de ayrı bir keyifli geçicek gibi duruyor ...

gelecege dair not : hocam eger bunu okuyorsanız , hani bugun derste ortak cevap verin siz dediğiniz bir 3 lü grup vardı ya ... heh onlardan biri benim işte *

dünyada son 67 saniyen kalsa ne yapardın

6 . ya alacağım mat2 ye keşke 1. de geçseydim hala veremedim diye küfür ederdim ...

şaka lan şaka direk amk mat2 derdim ...

gizli dosya

(bkz: gizli klasör)