bugün

ne önemi var. gideri olduktan sonra!

zamanla yarışan kısa maraton koşucularının solukları gibi alçalıp yükselen fısıltılarla nefes alışları bir o kadar hızlanmış, heyacandan ve arzudan zamanla yarışan, zevkin doruklarını bir çırpıda erkeğinin kucağında duvara sırtını dayamış olarak biçare alan ve sunan, ipekten türbanıyla tubulara meydan okuyan, yarı açık perçemi yüzünden akan güzel:

dairemin kapısından girer girmez, soluğunun ateşi boynumu yakan bir ejdarha gibi alçalıp yükselirken, boş antrenin derin sessizliğini tek çığlıkta keskin bir bıçak gibi yarıp geçiyorsun öyle. dinle bak... duyuyor musun? bu yankılanan senin şuh şarkının akisi..üstelik bu sessizliği yarıp geçen ne senin çığlığın ne de benim seni tam ortandan ikiye yardığım ve sana kilitlenen kaldıracım!.. duvarda öyle yarı soyunuk büklüm büklüm ayakların yerden kesilmiş dururken sen, türbanını çıkarmaya ne zaman ne de imkan var, bilirim! kıstırılmış halde pranga vücutlarla kenetlenmiş halde yapışıkken, ne önemi var başındaki pranganın! pehhh... esamesi bile okunmaz. neyse..
hem onu bana bırak. dert etme. zevk almaya bak sen. detaylar benim işim. dişlerimle onu hallederim.

gerdanın mı acıdı? canım benim..kırmızı görev zaiyatı, olur o kadar!
cinsellik; dinlerden, dillerden ve her türlü toplumsal örgütlenmelerin dışında bir olgudur. böyle saçma sapan entryler girerek, dini kullananları ve din üzerinden prim yapanların eline koz veriyorsunuz.
hicbiseyebosunaiclenmeyenadam göreve *

bazı insanların hayallerini süsleyen kişi olabilir. manyak çok.
teknik olarak hala namusludur.*
cinsellik din dışında bir olgudur diye duyduğun doğru belki, şimdiye kadar tattığın bir çok hazdan tatlı belki, ama senin Rabbin senin için daha tatlı daha bitmez hazlar yarattı.üstelik helal olanınla dünya üzerinde bunu meşru kıldı.ama sen şuan o bekaretinle birlikte bu hazları da kaçırdın.türbanı bağlarken aklındaydı oysa ne zaman unuttun? ama dur, asma o güzel yüzünü, senin Rabbin tövbeni de kabul ediceğini buyurdu.
başlık sahibi yazarın kız kardeşi olması muhtemeldir.
(bkz: 30 0000 eksiyi bir gecede nasıl aldım)
öyle kızlar da var elbette, başını örten her kız namuslu değil, kimse kendini kandırmasın bizzat görüp yaşadığım şeyler var. elbette genelleme de yapmamak lazımdır.

edit ulan bunun neyini eksilediniz.
şaka maka akp geldi türban sorunu kalktı .

durmak yok yola devam efendim ite köpeğe aldırmadan yola devaaaaaaaaaaaam .

allah recep tayyip erdoğan dan razı olsun düşmanlarına haset edenlerine çekemeyenlerine gün yüzü göstermesin .

amin inşaallah .
bu başlığı açan kişinin hayal dünyasının dışavurumudur.
bazı şahıslar için fantazi olarak da kullanılır. kişiden kişiye göre bu yerini ayakkabı, çorap, file hatta deri kıyafetlere bile bırakabilir.