bugün

türban beyne oksijen gitmesinin engeller. haklı kindir.
Demokrasiden, özgürlükten dem vurursunuz başörtüsüne gelince orda dur o özgürlük değil!
Öncelikle başörtüsünü hangi zeminde değerlendirmeniz gerekiyor ondan bile bihabersiniz. işinize gelince siyasi simge diye ağlanıyorsunuz. Şimdi çıkıp dini simge diyorsunuz. Bir kadın siyaset için asla başörtüsü takmaz. Sadece ve sadece dini vecibesi olduğu için takar. Nisa suresi 31. Ayette açık ve net bir şekilde başörtüsü gerekliliği vurgulanmıştır.

Ayrıca kemal kılıçdaroğlunun bir halta yaradığı yok. Başörtüsü yasağına destek vermiştir ama söz konusu oy toplamaya gelince başörtüsü üzerinden siyasetini, din sömürüsünü dibine kadar yapmıştır. Daha iki gün önce dışladığı insanları seçim otobüsüne çıkarıp oy toplamaya çalışan kimdi sen hatırla bakalım.
adamın ciğerini sökerler ciğerini.
günümüzün kekosu ne kadar imanlıysa o kadar sigara kullanır ve tam kaşardır genelde diğer kızlar

'TATLIM SEN FARZ OLDUĞU iÇiN DEĞiL TARZ OLDUĞUN iÇiN KAPANMIŞSIN SENi PiS SÜSLÜMAN'
DiYE DALGA GEÇERLER.
sadomazo kindir.
kendine türbanı reva gören başkasına pranga takmayı arzular.
islam düşmanı imansız putperestlerin kinidir. evet...
islam düşmanı imansız putperestlerin kinidir. evet...
Bilmiyorum gerçekten böylesi bir kin bu insanlar da var mı ama, varsa bile bunun başlıca sebebi baskıdır. Bu kızlar ailelerinden gördükleri özellikle de babalarından ve abilerinden gördükleri baskı sonucunda kapanmak zorunda kalıyorlar. Hatta kimisinin babası sırf kapanmıyor diye dövüyor bu kızları. Aslında baktığımız zaman pekte suçlanacak tarafları olmuyor, mazur görmek de gerekebiliyor. Ama tüm bunlardan ziyade hem kendi rızası ile türban takıp hem de diğer özgürlüklerinden inandıkları din dolayısı ile alıkoyulan kızlar da bu bahsettiğiniz kinin olduğunu ben de düşünmekteyim. Hatta bu kızlar başı açık olan kızlara düşman gözünde bile bakabiliyor. Tabi ki de ben bunları anlatırken bir genelleme yapmıyorum, benim gördüğüm, tanıdığım insanlar çerçevesinde hep bu tür türbanlı kızlar vardır. Bu başı açık kızlar genellikle özgür ve hatta kimisinin ailesi gayet kültürlü olduğu için onları bir düşman gözünde görebilirler çünkü psikolojik olarak o kızlara yenilmişlerdir.
kindar nesil yetiştirme siyasetinin ürünü ve kurbanıdırlar.
Şu özgürlük meselesi zorla kapanan kızlarımız için geçerlidir. Ayrıca türban değil tesettürdür onun adı.
Tesettür manasını bilen için hakiki özgürlüktür.
Yabancı gözlere mahkum etmez kendini
kürt kini ile kapışır.
valla gereksiz laf atan godoşlar haricinde bir kin var ama allahın ayeti olduğu için değil siyasal islamcı akp'lilerin ve sp'lilerin bu işi bok etmesiyle oluşan durumdur. ben büyük bbp'lilerde böyle bir durum görmedim başı açık veya başı kapalı hepsi çok samimi bir ilişki içinde ama diğer siyasi partilerde başörtüsü sanki onun gideri olmayan meymenetini güzelleştirmek için bir aksesuar gibi gösterilmekte ondan sonrada onun bunun altına yatıp video çektirenler ulan sözlükte ve diğer platformlarda resmen türbanlı p*rno sevenler yok bilmem ne diye aklın mantığın almayacağı iğrenç durumlar oluştu.
Sene 1980 bacılarımız, ablalarımız ve annelerimiz başörtüsü mağduruydu.
sene 2010-2018, siyasal islamcılar başörtüsünü mağdur yaptı. yazıklar olsun. allahın ayetini paçavra etmek için elinizden geleni yaptınız ne namus kavramı kaldı ne adap hepsinin içi boşaltıldı.
Hem türban hem de bikini giyilen duruma türbanlı kini denir.