bugün

https://twitter.com/yerli.../1306636900027916289?s=20

Terbiyesizlikte master yapan terbiyesizdir.
Deri eldiveni zinciri falan yok iyi ki.
Bence terbiyesiz olan türbanlı gacı. Kadirşinas bir kardeş olduğu belli olan çocuk, türbanlı gacıyı doyurmak için ne zahmetlere girmiş, iki de bir de yan tarafa gidip etrafı kolaçan ediyor birileri var mı diye. Sonra gelip kaldığı yerden devam ediyor doyurmaya.

Doğru başlık şöyle olmalıydı;
(bkz: Kendini duvara dayatan terbiyesiz türbanlı gacı)
Başarılı bir public. Yalnız o kadar hoplattı bi kere öpüşmez mi lan insan. Enteresan. Öpüşmek günah galiba.
Vay milli irade karşıtı zındığa bak sen ya.
bu eski bir goruntu bunu izleyip 6 ay aseksuel takilmistim.

boyle sevisen varsa ben artik sevismiyorum demistim.
ulan ne zevk aliyorsun kadin ceset gibi
zaten onu alip suite gotursen de bir sey degisecegini sanmiyorum.
bitmis okeye donuyor.

kalkmis seyin imani olmazmis.bel fitigi da olmuyor serefsiz diskleri kaydi falan elyin gibi vay aq sabah sabah sinirlendim.
benim evin orasi olsa cikar bunlari kadin erkek demez doverdim.
seks boyle mi olur aq.
midem eksidi.
duvara dayananın da duvara dayananın da suçsuz olduğu görüntülerdir. oradaki tek terbiyesiz bu "45" saniyelik günah işleme özgürlüğünü kayda alanlardır. bunlar insanların "günah işleme özgürlüklerine" müdahale eden din düşmanı münafık zındık goppeklerdir..

siyasal islama karşı çıkıyoruz diye ne dinsizliğimiz kalıyor ne islam düşmanlığımız. bizim gibi sırf siyaseten muhalif olan insanları dinsiz ilan edenlerde böyle camiye ancak caminin tuvaletini kullanmaya giden veya duvar diplerinde cima eden "görünürde müslüman" tipler oluyorlar. sorsan bunlar en über müslümanlar ama biz sırf muhalifiz diye din düşmanıyız zındığız kafiriz. burada da var birkaç tane yarım akıllı çakma müslüman. dul kadınları eve falan çağırıyorlar, milletin anasına bacısına küfürler ediyorlar, hırsızları savunuyorlar falan ama sırf akp ye oy veriyorlar diye ve ağızlarından türban, peygamber, din kelimeleri düşmüyor diye onlar müslüman biz islam düşmanıyız.

konuya dönersek ; şu yaşıma geldim daha şöyle duvar dibine birisini kıstırıp energizer davşanı gibi hareketlerde bulunmadım lan hahahahasktir. bu ne cesaret arkadaş. birileri gelip yakalasa mesela nasıl savunacaklar kendilerini ? muhtemelen akşam haberlerinde "türbanlı kıza saldırı" şeklinde haber yapılacaktı. ülkedeki medyada böylesine pisliğe batmış durumda işte.
görsel
Bir şey yapmamışlar, alt tarafı biraz kerkinmişler.
Bakinız: doggy nedir ve hangi durumlarda kullanılır.
Seksi objelere bağlayıp yargılamak nedir ya? Alan razı, veren razı, siz de havhav...
deri elbiseli, üzerleri çıplak, parmak uçları kesik eldivenler giyip zincirli aksesuarlar takınan gezici terbiyesizdir. videonun devamında bacımızın üzerine işemişlerdir ve bu görüntüler haftaya cuma kamuoyu ile paylaşılacaktır.
Outdoor kategorisinin en rezili.
Yaziklar olsun.
evet adam tam bir terbiyesiz. t.bacımız dur dur diye yalvarıyor ama adam itin biri baksana .
insanı seksten soğutur bunlar.
Ayrıca başı açık kadınlara kaşar gözü ile bakanlara ders olsun bu video, her kapalıyı namuslu sanmazsınız böylece.
Bu nasıl rezillik.
Herkes seksini evinde yapsın kardeşim, bu ne terbiyesizlik...

Etrafta kedi köpek kalmamış, yazık hayvanlara kaçışmışlar...
belli sakallı falan mümin bir kardeşimiz.
istanbul sözleşmesi madde 4/3 ü bizzat tatbiki olarak uygulamaya koymuşlar. Ne diyor orada kanun: "kişilerin her nevi cinsel yönelimleri, hiçbir temele dayalı olmaksızın devlet garantisi ve taahhüdü altındadır". Bunlar da açık havada bol oksijen altında kimyasal reaksiyona girmiş keyif yapıyorlar. Gayet kanuni ve medeni bir işlem.*** endirekt serbest vuruş. evet..
ilerde kızının hiç bir erkekle konuşmasına izin vermeyecek çifti barındıran video.
Videoyu çeken, yayınlayan serefsizin konuşulmaması hayrete düşürdü. Şimdi bu kadının ailesi bu videoyu görüp “ namus “ diye bu kızı öldürse videoyu yayan çeken daha çok paylaşan herkes yalandan kadın cinayetine hayır diye günlerce duyar kasacak mı kasmayacak mı? iki yüzlü şerefsizler.
ilk taşı en günahsız olanımız atsın.
Açık kapalı farketmez,açık mekanda yapmaları hos değil ayrıca çeken kişi bunu ifşa etmemeli.
Video irite etti beni avamlık akıyor. Ama her şey bittikten sonra en Sondaki türban düzeltme olayına bayıldım. Türban önemli.
vajina arkada olur bu mal önden sürtünüp duruyor.
oysa kadını duvara dayayıp arkadan yaslasaydı amacına ulaşırdı.