bugün

yaz aylarında, daha sonra belirlenecek bir şehirde ve tarihte sinema salonu kiralanarak yapılacak aktivitedir.

ciddi şekilde ilgilenen arkadaşlarla fikir teatisinde bulunmak ister deli gönül. sabahtan oturup sırasıyla a hard day's night, help!, magical mystery tour, yellow submarine, let it be ve en nihayetinde ustalara saygı mahiyetinde across the universe izlenecektir.

ütopik gibi görünse de neden olmasın ki?

ilham kaynağı için lütfen;

(bkz: #4068656)* *

alakalı olarak lütfen;

(bkz: the beatles brotherhood)
sözlükte benim gibi lümpen kesmin bolca olduğu düşünüldüğünde, bu çoğunluğun across the universe'ü hayatlarında duymadıkları için "tüm sözlük" kısmı yalan olabilecek zirve.

edit: özeleştirinin eleştirildiğini ilk defa gördüm.pişman mıyım? asla...*
across the universe filmine gönül vermiş yazarların hepbir toplanıp izleme planı.
her şekilde koşa koşa katılırım. hey jude..
jim sturgessın film ilk sahnelerinde seslendirdiği girl şarkısını dinleyip çıkacağım aktivitedir.
bir film bu kadar güzel başlar helal olsun diyerek alkışlayacağım ve abinin sesi ve görüntüsünü kıskanmaktan ağlayacağım. aktiviteden erken ayrılma sebebim budur.
katılınması gerekli zirvedir. bir nevi haç görevi gibidir...
keşke gelebilsem dediğim fakat gelemeyeceğim zirve. ağlamak istiyorum.

is there anybody going to listen to my story..
yaz aylarının aksine herkes için uygun bir bahar ayı ayarlanıp, vizelerin finallerin olmadığı bir dönem, kredilerin yattığı günlerden biri, eskişehir gibi heryerden trenle ulaşılan bir şehirde yapılabilitesi olan zirve.

eskişehirde okumadığımı belirtmek isterim ayırca.

zirve için yapılacak şehirde 1-2 gününü organizasyon için harcayacak bir gönüllüye gerek vardır. sinema salonu kiralama falan gibi. ya da katılacak kişi sayısına göre benim evim büyük 5 kişiye kadar misafir ederim diyecek bir babayiğit varsa o daha tatlı olur.

bunun bir ütopya olmaktan çıkıp gerçekleşmesi dileğile entryme son verirken. cemsbg bu işin peşini bırakma derim.

zamanında bursadan ankaraya gidip zirve yapan kişiler vardı. biz de yaparız inanıyorum buna.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar