bugün

iyiliğim tartışılır ama...

(bkz: sadaeke)
Kendimden biliyorum, doğru iddiadır.
burda kalmış bak bi tane.
Doğrudur. Kapılmamış olmamdan biliyorum.
kapılınca kıymete binen erkeklerdir. bekar olsalar o kadarda iyi görünmezler hani
Kapılmış tabiri uygun olmayan durumdur. erkekleri, indirimde olup da son kalan ve başkası almış bir elbise olarak gördüğünüz sürece yakınmaya devam edersiniz.

Herkes lâyık olduğuna yakışır. Kime layıksın, Aynaya baktın mı?
doğru, size avucunuzu yalamak düşer.
tüm iyi erkekleri tüm kötü kızlar kaptı.evet.
sonra o iyi ve duygusal erkekler şair oldu. şimdi bir çoğu yalnız.
Siz öyle sanın.
kime göre neye göre iyi erkekler kapılmış..
hepsi değil.. *
Arkadaşlar ben de kapıldığıma göre av sezonu kapanmıştır *
Henuz kimse kapamadı, kaptırmam yani bir süre.
Hayatlarının bir dönemlerinde kapıldıkları illa ki doğrudur. Ancak kötü kadınlar iyi erkekleri her zaman ellerinde tutmayı başaramadıklarından, dönem dönem o erkeklerin boşa düştükleri oluyor. O dönemlerdeki iyi erkekleri bekleyebilirsiniz kızlar.
Geçmiş ilişkilerimi göz önünde bulundurunca aşkta pek de matah bir insan sayılmayacağımı kabul ediyorum. Evet. Aşkta kötü bir erkeğim ve şu anda da boşum.
birini de ben kapmış olduğum için no problem.
kaçmaz inşallah. ehehe.
Yanlış olan önerme. Çıkın bakın sokağa ya da haberlere hep at hırsızı tipler hatunlarla ya da şiddet yanlısı sevgilisini karısını döven öldüren tipler var piyasada. iyi erkekler öyle bir köşede sessiz sakin takılıyor.

Tabi bu başlıkta bahsi geçen iyi erkekler bu saydıklarım ise biz iyi değiliz galiba.
Üzücüdür.
kapılan erkeklerin iyi olması desek daha doğru olur bence.
Mecnun, yooo ..
iyi erkek; çocuklarına iyi bir aile babası ve hanımına iyi bir eş olabilen erkektir. Eline para geçtiğinde hanımı ve çocukları için harcayan kendisini az düşünüp fedakarlık edebilen erkektir. Böyle bir erkek yoktur. Sizinle arası limoniyken başka bir kız henüz onunla ilgilenmemiş parasına göz dikmemiştir. Sprite ile acımasız gerçekler.
Allah korusun, umudumuzu kaybetmedik daha.