bugün

ülkemizin genelinde "taylot", "taylöt" olarak bilinen ilaç. bir işe yaradığından da şüpheliyim, orası ayrı bir nokta.
hastalanmaya başladığınızı hissettiğinizde bir tane gümletmeniz gerek ilaç.
dünyanın en işe yarayan ilacıdır. kanser mi oldun iç tylol hot hic biseyin kalmaz o derece. ayrıca toplumumuzda genel olarak taylot diye okunduğunu gözlemlediğim ilaç.
Parasetamol icerdigi icin kirginliga, soguk alginligina iyi gelen ilactir, ancak her parasetamol iceren ilac gibi uyku verir. Kafein ile birlikte tuketilmesi gerekir. En guzeli, eger zaman problem degilse, tylol hot icip bir kac saat uyumaktir.
bir ara sırf eğlencesine sabah kahvaltısında bile içtiğim ilaç. sonrasında mideyi bağırsakları sikip attım da vazgeçtim.
şu günlerde baya bi ilgi gören ilaçtır.
Çocuklugumu sikip atan ilaç. bi süre sonra tadi-kokusu vs. asiri tiksindirici geliyo.
bazen eski sevgiliyi hatırlatır.
Fiyatı 7 tl. Dir.
Ekşi sözlük çalıntısıdır efendim.
(bkz: https://eksisozluk.com/tylol-hot--127076)
halay çektiren ilaç.

tleley tylelelel tyloo tey tey
an itibariyle içtiğim ilaç. 2 hafta önce gribal enfeksiyondan kurtarmıştı beni sağolsun. yine hasta oldum inşallah yine kısa sürede kurtaracak.
Halusinasyonlarla daha da tatli bir hal alan, okunusu tuhaf olan ilac.
ölücek olan hastaya bile günümüz türkiyesin de tavsiye edilen ilaç.
sanki mucize gösteriyormuş gibi hakkında on sayfa entry girilen ağrı kesici limonlu su. içinde yalancı dopingi* de bonus.
Can kurtaran soğuk algınlığı ilacı.
kısır yapabiliyormuş diye okumustum, inşallah yanlıştır. az içmedik, az kendimize getirmedi bizi.
boğaz ağrısını mucizevi şekilde hızlıca geçiren ama kalıcılığı uzun olmayan ; gribal enfeksiyonlarin olmazsa olmaz dediğimiz ilacı ; toz şeklinde sıcak suya karistirilarak içilir.
çoğu türk'ün '' taylot '' diye okuduğu.
bi boka yaramaz ama yarar görünür.
politiktir.
halk arasında "taylot" diye bilinir. iğrenç ve etkisiz ilaç.
lise çayı.
Türk halkının sonsuz güven ve bağlılık duyduğu ilacımsıdır.
içinde "hot" geçtiği için türkiyede bi fazla sevilen üründür.
binlerce telaffuzunu duydugum grip ilaci taylihot taylat tiylol loyloy loy ama tadi diger ilaclara gore cok guzel. seviyoz seni teylol hat.
güncel Önemli Başlıklar