bugün

albeni lan bu. abartılıyor yani. daha ucuza albeni yiyin . aynı tat.
Aşırının aşırısı çok sevdiğim çikolatadır. Karamelin çikolata ve bisküviyle mükemmel uyumu. Tıpkı daha bi çok şeyle olan muhteşem uyumu gibi...
mantık dışı reklamı olan çikolatamsı gofretimsi acayip bişey. bu herifler reklamda senin twix daha iyidi, yok benimki daha iyidi diye birbirine giriyorlar, madem iki rakip firmasın, madem benimki daha iyi diyorsunda neden ikisini aynı pakete koyuyorsun be kardeşim? bu kadar iddialıysanız birine "öz twix", "hakiki twix" falan diyip farklı ürün olarak satsanıza, dalga mı geçiyorsunuz?
Muhteşem çikolata.
Reklamı saçma ama tadı güzel.
sağ twix mi sol twix mi?

çikolata.
Çok salakça bir reklam politikasına sahip üründür. Hayır sağa başka sola başka bir şey koysa belki güzel olabilir. ama ikisi de aynı olunca neyin tarafını seçelim.

Resmen bizim ülke gibi. Sağı da aynı bok solu da.
pek bişeye benzemeyen mamul.cips kola ile büyüyen çocukların hoşuna gidebilir.
son reklamı charlie's chocolate factory i anımsatmıyor birebir yaşatıyor. alıntı mı desem çalıntı mı desem bilemedim...
sağ twix, sol twix muhabbetinin mantıklı sonucu: sadrazamın sol twix'i.
bugün yediğim twix'in pakedinden hatalı üretim nedeniyle 2 tane sağ twix çıkmıştır. sol twixim nerde anasını satayım? rezilliktir.
Milleti saf yerine koyan ayrı fabrikalarda üretildi reklamıyla nam salmış çikolatadır.
o ikisini yan yana koyacağınıza, enden büyütseydiniz diye sitemlediğim çikolata.
mars grubun en güzel çikolatasıdır bence. ikili büyük paketinin tadına doyum olmaz. içindeki bisküvinin tadı bebe bisküvisine benzer.
Arkadaşlar kanmayın bu oyunlara amerikanın oyunları bunlar türkiyede yeniden sağcı solcu kavgası Çıkarıp türkiyeyi karıştırmak istiyorlar. Kanmayın uyarın herkesi!
tadına bayıldığım harika çikolata, hele de çikolatasını ağzınızda erittikten sonra kalan o nefis bisküvi yok mu of ki ne of, özetle harikadır. ikiz versiyonu daha bir tatlıdır.
official facebook pagei için;

https://www.facebook.com/twix.us?fref=ts

8 milyondan fazla takipçisi var. az bile valla böyle bir lezzet için.

mars grubunun en iyi ürünüdür. neden bilmiyorum ama iki taneden sonra insanı tıkıyor. içinde bisküvi olduğundan mı, yoksa ben formdan düştüğümden mi bilemiyorum. son günlerdeki en yakın arkadaşımdır ayrıca kendisi. canım sıkıldıkça twix'e sarıyorum. o koca paketi almayacaktım.
reklamı çok güzel olan çikolata. * *
Bir ara metrolarda 65 kuruştan satılan lezzetli bar.
kaliteli albeni. mars grubunun snickerstan sonra en iyi cikolatasidir.
Underrated çikolata..
unutulmaz bir lezzettir. eskiden almanyadan akrabalar getirir yerdik, şimdilerde her yerde var.
görsel
yıllar geçse de tadı değişmeyen mükemmel tatlı.
ilk önce hangisini yiyeceksin sloganlı hollanda menşei li çikolata markası.
karamelli çikolata. hakkındaki inceleme yazısı için

http://cikolataport.com/cikolata/twix/