bugün

twitter mantığına aykırı yazılar yazan insandır. kardeşim tweet olayından da iğreniyorum. retweet olayınada çok tavım. 140 karakter yazacağım diye bir buçuk saat kelime arayan arkadaşım var. ha, insanı araştırmaya itiyor o ayrı ama sokarım karakter sınırına afedersin. yıl olmuş 2011 hala neyin kısıtlaması lan!
Facebooktan sonra bide ona dadanmayalım abi aman uzak dursun diyen kisidir.
sevilesi insandır.

(bkz: cersei)

kendime zaten bayılıyorum, bir de tivitır kullanmayınca evlenesim geliyor inanın.
zamanı olmayan insandır.
facebook'u yetiyordur.
Her dakika ne yaptığını başkalarının bilmesine gerek duymayan insandır.
twitter ı saçma bulandır. Kendi kendine konuşurmuş gibi delilik bu. Sürekli onu bunu şunu yaptım diyip hava atmak istemeyen kişidir.
(bkz: sonkabadayi)
facebook kullanmayanlardan azdır.
kafası rahat insandır. evet.
Twitter kullanmanın bir faydasını görememis insandır.
(bkz: kibar fahise)
popüler kültüre isyan eden, ingilizce bilemeden ı love you demeyen insandır. ben bunu yedim, bununla sevişiyoruz, buraya gittim vs. gibi saçma salak şeyleri sikine takmıyordur. ayrıca bu insan facebookta kullanmıyordur. hatta bakmayın küfür ettiğine tam bir 'bey'efendi olur kendileri.
Normal insandır. Yapacak daha önemli işleri vardır.
feysbukla ziyadesiyle sosyal olmuş, bu kadar sosyallik bana fazla diyen insandır. benim gibi.
twitter hesabım var. sikimsonik bi oyun twitterı zorunlu tutmuştu.(tivitırını bağla puan veririm diye tava getirmişti beni). sırf o oyun(adını bile hatırlamıyorum amk. açınca beğenmeyip silmiştim.) için açmıştım. ama kullanmamak için inat ediyorum. amk feysbuk bile fazla lan. ne kadar gereksiz yere zaman piç ediyoruz feysbukta.demek ki bir de tivitırımız olsa...

ciddi ciddi twitterı boykot ediyorum amk. (twitterın da çok sikinde ya.)
twitter kullanmayan insandır.
bende kullanmıyorum cok dandik. iğrenç bişey.
benimdir. aklıma bir şey geldiğinde elim telefonuma gitmiyor, selfielerimi salak saçma şarkı sözleriyle paylaşmıyorum. eski sevgilimi stalklarken yeni sevgilisini görüp üzülmüyorum, hayat bana güzel yani.
her mecrada konuşulan konular olduğu için kullanmaya gerek duymuyodur. ben kullanıyorum ama olsun.

edit: twitter kullanmayıp burayı kullananlar da ne bileyim biraz şey.
Hakkında endişelenilmemesi gereken insandır. Tüm hayat twiterdan ibaret değil, öğrenmek istediğimiz şeyleri her türlü öğrenebiliyoruz. Bizi merak etmeyin, böyle bir yaşam da mümkün.
boku çıkan hiç bir şey kullanmam çünkü boktur o. o kadar haber sitesi var ordan takip et. ya da bloglar. hem araştırmacı ruhun gelişir bir çok bilgi öğrenirsin. ayrıca tembellikten kurtulursun haberin ayagına gelmesini bekliyorsun araştırıp öğrenmek varken.
farklı olduğunu sanar.
benim.Facebook,twitter,instagram hepsini kullanmıyorum.Saedecu ulu ve ekşi.
Akıllı insandır. Bana kalsa facebook bile kapatırım da ekli olan mallara işim düşüyor bazen ahahaha.
Facebook kullanıyorum ama twitter harbi iyi uygulama. Kullanmayan yarım kalır.
görsel
Twitter gündeminin ne kadar gelip geçici olduğunu ve kullanicilarinin hangi kesimden olursa olsun fark etmez gelen beğenilerin ve rt'lerin bağımlısı olduğunu, kısaca kendi kesiminin kulaklarına göre ağız olduğunu iyi bilen insandır.

Bizim karnımız kulaklara göre ağız olanların anlatacaklarına doydu.

Açıp kitap okuyun, twitterde ne oldugumuzun, ne kadar takipcimiz olduğunun inanın hiçbir anlamı yok.
deryada bir hiç olduğumuz gerçeğini değiştirmeyecek durumlarlar bunlar.

Zaman kaybıdır.