bugün

bok kokusunu kamufle etmek için yapılan aktivite.
izmaritin üstüne de işediysen o görev tamamdır tank!
okulda hiç içmedim. ne o öyle millet sigara içmek için tren yapmış. ama evdeysem o ayrı. işlemi gerçekleştirirken yakılan bi sigaranın verdiği zevki başka ne verir.
eğer öğretmenseniz ve sigara içebileceğiniz başka bir yer yoksa mecbur kaldığınız durumdur. çoğu zaman o yorgunluğun üzerine iyi gelse de bazen isyan ettirebilir.
sıçarken, daha doğrusu ıkınırken bu sigara sanki daha çabuk bitiyor. böyle bakıyorsun şiddetli bi ıkınmadan sonra sigaranın külüne, kolum kadar olmuş. lan sen ne ara o kadar oldun, benimle beraber sen de mi ıkındın, n'aptın?

ayrıca, bazen sıkılıyorum içmekten, yarısından biraz daha içtikten sonr atıyorum. o tütünün olduğu yerler kağıdı falan ıslanıyor. ben de tükürüğümde izmaritle o kağıdı tükürüğümle ayırmaya çalışıyorum. bi mutluluk, bi heyecan. bilmiyom ya.
abimin sürekli yaptığı eylemdir.ondan sonra ben tuvalete girdiğimde ise kendimi zor dışarı atarım kokudan.
öğrencilerin okulda çok yaptuıgı uygulamadır.
liseden kalma alışkanlıklardandır.
benim gibi çoğu insanın da hobilerinden birisi haline gelmi$tir buna eminim. babanın haberi yoksa bi de vay anam vay sigara keyfi tavan yapar. sırf bu yüzden bile sigara içilir ama tasvip etmiyoruz efendim, yapmayın, yaptırmayın.
lisede herkesin sidikli elleriyle döndürerek yaptığı eylem.
aileniz sigara içtiğinizi bilmiyorsa evde sigara içmek için en uygun ortamdır. havalandırmanın da en iyi olduğu yerdir tuvalet, sizin evde böyle değilse bile, koku kokuyu bastırır efenim, derim size bu yüzden siz yine de tuvalette içiniz sigaranızı. bunun dışında verdiği zevk paha biçilemezdir bunu yazmama bile gerek yok sanırım.
Günün büyük bir vaktini kapalı ve çok katlı binalarda geçiren insanların yaptığı eylemdir.
içen için zevkli; ama daha sonra o tuvalete girecek sigara içmeyen kişi için işkence olan durumdur.
ezikliktir. bunu yapan bi kaç elemanı dersane döneminde keşfedip tuvaletin orasına burasına sıkıştırdıkları çakmakları ve kibritleri yere koyup üstüne su * dökmüşlüğüm vardır * keşke bi de ıslak görünce ne yaptıklarını görebilseydim *
montla sıçarken içildiğinde ayrı bir tat verdiği gerçeği ile burun burunasınızdır.
babamdan sonra tuvalete girme alışkanlığı edinmemi sağladı. çakılmasın diye.
annemin tabiriyle midesi bile babasına çekmiş diye tibbi olarak açıklanmışdır, bilse altında yatan derinsel anlamı.
peder bey habersizken henüz sigara içtiğinizden, tuvaletteki küçücük delikten duman kovalamak ayrı bir zevktir. şimdi rahat rahat içiyoruz da ne oluyor? *
yav neymiş bu tuvalet.. meğer hepimizin uğrak mekanıymış. asıl amacının dışında ne kadar da çok işe yarıyormuş.

tuvalette sigara içinler mi dersin, telefonla konuşanlar mı dersin..
hatta benim bir kuzen var, gök gürültüsünden çok korktuğu için hemen tuvalete sığınır o gibi durumlarda.

yani demem o ki tuvalet ihtiyacı önemli alışkanlık.

(bağlayamadım ulan sonunu)
herkesin o kokuda sigara içerek aldıkları garip bir zevk anlayışı.
ıkınırken taa ciğerlere çekilen sigara dumanı ohhhhhhh.
-abi sen neden tuvalette sigara içiyorsun.
+montla sıç.
-efendim?
+montla sıç montla...

tanım: insanı rahatlatan aktivitedir. hacetin giderilmesi çok keyifli bir hale gelir. yapılan sexten sonra yakılan sigaraya benzer.
tuvaletteki kötü kokuları baskılar.
özellikle lise yıllarında büyük zevk teşkil eder.
Genellikle lise dönemlerinde hocalara yakalanmamak için öğrencilerin kapıya nöbetçi koyarak bir sigarayı 5 kişi içmesi durumudur.
okuldaki tuvaletlerde yeni arkadaşlıklar edinmemizi sağlayan olaydır.