bugün

keçisi olduğum yazardır.

(bkz: tusususuzununkeçisi)
bir bardan çıktıktan sonra ne olup bittiğini anlamadan kendimizi eşcinsellerin arasında bulduğumuz homofobik yazar.* *
-zigon gidelim buradan lan.
-uzaklaşalım buradan.
-abi her yerdeler bunlar.
-bizi de bunlardan zannedecekler lan.
ve dost. yaşanmışlığı en bolundan.
bilgilendirici tanım: dil konusunda engin bilgilerin sahibi olan yazar kişisidir.

istanbul'a gelsin diye kendisine armağan ettiğim şarkıyı dinleyince bu gece metro turizmin 22:00 istanbul otobüsüne atlaması muhtemel yazardır.

şarkı için bkz;
http://www.youtube.com/watch?v=qYS732zyYfU
çok bilmişti evet bu sözlükte yazar geçinen bir çok yazardan çok bilirdi.

grup kurmuştu. o grubu sözlükte değil hayatında kurmuştu. çocukluk arkadaşım o lan benim. * *
böyle saçma sapan bir nedenden silinmiş. gelecektir. korkulması gerekir.
daha entelektüel bir havam olsun diye günlük hayatta çok az ya da hiç kullandığımız kelimeleri yazısının içine saçan ancak saçarken de dışarıya bir olmamışlık havası veren yazar. daha özgün ve doğal olması dileğiyle; sevgiyle kalsın, esen kalsın...

(#5779441)

----------
faşizme karşı çıkmak için zinhar yeterli olmayan, dolduruşa getirici söylem.

faşizm sembollerle beslenir.

onu öldürmek istiyorsanız sembollerine doğru yerden vuracaksınız.

hrant dink; faşizm, şiddet ve bağnazlık bağlamında, bir azınlık temsilcisi -böyle bir karşıt sembol- olabilse de bu bağlam yaşanan olaylar sebebiyle, düşünce ve beyanatta pek tercih edilmemektedir; yani, kamuoyu -duygusal yapımızdan ötürü muhtemelen- farklı bir doğrulumla yeşermiştir-maalesef...

masumiyet, kıygınlık ve haksızlık bağlamı, bu hususta, aslî bağlam olduğu için faşizmi pek yaralayabilecek yahut yorabilecek ve zihinlerdeki öbekleştiriciliği, bu darlığı lağvetmeye yarayabilecek bir söylem, böyle bir ide değildir bu.

onu kardeş yerine koymak iyi bir eğilim fakat faşizme pek müessir bir dokuncası yok...
----------

sanırım kendimi iyice anlatabildim; hayattaki en güzel duygu samimiyetdir.
yazdıklarından kim olduğunu tahmin edebildiğim eski bir dosttur.
yaz tatiline az kaldığı için sevinme sebeplerindendir*. istanbul'a gelecektir, gelsindir, hatta gitmesindir lan bir daha... adaş olmamızdan mıdır bilinmez, kendisinde bir adet kendimden gördüm. tek fark var kendisi yakışıklıdır da...
bana aşkın tanımını yapmamış, "teorik önemsiz; iş pratikte" demiş ve bir süre aşk yaşadığımız yazar. *
mbaran için beni terk etmesini, esra ceyhan'ın programına katılarak tüm türkiye'ye göstereceğim yazardır aynı zamanda...

(bkz: karşılıksız aşk beşgeni)***** *
başı kıçı kalabalık moddan sıyrılıp titreyerek hayata dönmesi gereken yazar. bu aralar titrer gibi bakalım...
konyada olan yazarmış. * *

edit : mbaran'a da sevgilerle. * *
özlem insanıdır. bir an önce gelsindir artık.
tarihi galatasaray hamamı yakınlarında 15'lik kızların tacizine uğradı bizzat şahidim.
zaman zaman çift kişilik kullanılan bir yatağa tek başına sığamayan yazardır. o derece de müsriftir koca yatağa yayar o zenci poposunu hiç acımadan*.

edit: roman havası eşliğinde göbek attığına da ben şahidimdir.
bir nevi ruh hastasıdır anlayacağın...
sayın başbakanın deyimi ile "akıllı olsun akıllı" yazarıdır.
ne söndürecem lan? kaç yetimin hakkı var daha orda? dön hacım dönelim...
güncel Önemli Başlıklar