bugün

kesinlikle ama kesinlikle kullanmamanız gereken bir sağlayıcı.

3 ay aboneleri olarak kaldım. iptal ettim üyeliğimi. yine de kurtulamadım. bu üç ay içinde bana sadece 24 gün internet verdiler ki bu hizmet de stabil değildi. bu süre için ise benden iki fatura talep ettiler. bildiğin haramilik soygunculuk yapıyorlar. zaten size muhatap bir insan evladı sunmuyorlar. tezgahı açmış abimiz.

yeni müşteriyseniz öyle güzel ilgileniyorlarki kendinizi dük, lord falan sanıyorsunuz. ama imzayı attığınız anda sadece online işlem merkezinde kendini yırtan bi mahluk oluyorsunuz.

muhattap yok..
cevap yok..
hizmet yok..

rezil ötesi bir kurum. sakı ama sakın... hiç tavsiye etmiyorum!

hatta şöyle söyleyeyim; birden fazla sağlayıcı ile çalıştım. tamam türkiye'de öyle sağlam değil bu sağlayıcılar ama inanın en beteri bu. bedava verseler almayın! hatta üstüne para verseler dahi almayın!

--
edit:

en sonunda olay "siz fauranızı ödeyin biz size iade edelim" e döndü. bıkkınlıktan ödedim. geri talep ettim. ses yok seda yok. bildiğin dolandırıcı bunlar...
aklınızın ucundan dahi geçmesin abone olmak. inanın bana çok pişman olursunuz...

edit2:

parayı ödedikten yaklaşık 10 gün sonra parayı iade ettiler. hayır anlamıyorum madem insanları neden uğraştırıyorsunuz.....
Bugün ayın 18 i, bugün itibariyle 386 GB indirme 123 GB de upload yapmışım. * * *
Buna rağmen şuan saniyede 25 mb ile indirme yapmaya devam ediyorum.

Turktelekom gibi saçma sapan iss ile başımı derde sokmuyorum. Hayat çok güzel kuşlar uçuyor.
görsel
Turknet kullanıcıları, yaklaşık 30 dk dır internete bağlanmakta sorun yaşadıklarını belirtiyorlar. Sizde durumlar nasıl?

Webtekno telegram dan gelen mesaj.
bir anda bağlantı kopuklukları yaşatır. çözmek için geçen zamanda doğru dürüst interneti kullanamazsın ama ay sonunda senden paranı çatır çatır alır. mkç
lan daha bir kaç gün öncesine kadar çalışıyordun ne oldu? müşteri hizmetlerine sadece online ulaşabiliyorsunuz. onlarda cevap vermiyor.
başka iss arayışı içerisindeyim. kullandığınız taahhüt istemeyen iss varsa haber edin sözlükçü dostlar.
bugün hizmet almaya başlamam gereken internet sağlayıcısı.
türk telekom'dan iyidir diyerek hazır taahhütüm bitmişken deneyeyim dedim. müşteri değilken bebek gibi müşteri hizmetleri sunuyorlar kaydolduğun anda saçma ses kayıtları dinletip sorununu kendin çöz dercesine online işlemlere yönlendiriyorlar.
sanırım tek iyi yanı taahhüt olmayışı.

dur bakalım başladık bir işe, umarım sorun çıkmaz.
şirketin kestiği iade faturasını icra tehdidi altında kısmen ödeyip kalan kısmına itiraz eden şirkettir.

itirazın iptali için açılacak dava masrafının, ödenmesi gerek tutardan çok daha fazla olacağı için, böyle bir davanın açılması mantıklı değildir. işte bu kadar ucuz düşünüp, itiraz edilen kısmın kendilerine kalacağını hesap edecek kadar küçük hesaplar peşinde olan bir şirkettir.
sözlükteki reklam botlarının ve ele geçirilmiş hesapların yararlarına çalıştığı firma.
millenicoma geçtim 20 tl fazla verdim ama mutluyum. sıfır sıkıntı.
Bir aydan fazla kullanıyorum, sıfır sıkıntı. işin ilginç tarafı henüz fatura falan da gelmiş değil. *
Kota yok, AKN yok, hız sınırı yok, tahattüt yok,
Sabit 35 mb hız var, Her yöne 1000 dakika var, ayda sabit 60 tl var.

Evrak göndermek saçma evet ama turk telekom dan iyidir.
pazartesinden beri uğraştığım saçma sapan internet servis sağlayıcı kötü firma.

buradan uyarıyorum, sakın adil kota kullanımı olmamasına, ucuz diye attıkları palavralara inanıp da kullanmaya kalkmayın.
1.000 Mbps eşit indirme ve yükleme hızının keyfini ilk 6 ay boyunca 249,90 TL yerine yalnızca 179,90 TL'ye. fırsatı kaçırmamak lazım.
müşteri hizmetleri olmayan ama müşteri hizmetlik işiniz de pek olmayan internet sağlayıcısı. eğer merkezi bir yerdeyseniz sorun yaşamazsınız pek.

eğer bir sorun yaşıyorsanız da zaten başka internet servislerinden de yaşayacağınız sorunları yaşıyorsunuzdur.

ya türknet zaten bir direniştir. bir internet sağlayıcısının yanında. yıllardır taahüt adı altında insanları sömüren bu sisteme baş kaldırıdır. çünkü istediğiniz zaman çıkabildiğiniz, maximum hizmeti alabildiğiniz yerdir. 3-5 mbs hızın hesabını yapmaz, diğer firmalar gibi. verilen en yüksek hızı verir.

turknet'in verdiği olanağı 100 mbs hız ve sınırsız indirmeyi. binlerce lira vererek başka servislerden alabiliyordunuz. şimdi o kadar yüksek olmasa bile 300 lira civarında para ödüyorsunuz ama aynı hizmeti almak için 65 tl ödemeniz yeterli türknet için.

şuan kotasız kullanım varsa da turknet sayesindedir. çünkü yoğun bir geçiş oldu türknet'e.

yarım hız şikayeti alanlar bunun sebebi, hat kablolarını yanlış bağlamaktan kaynaklıdır. o yüzden kontrol edin doğru renkte kabloyu bağladığınıza.

ilk ay memnun kalmazsanız paranızı iade eden bir kurumdur. öyle bir kendilerine güveniyor. zaten değil iade can haliyle sarıp sarmalamak istiyorsunuz.

kullandığınız ilk bir ay ücretsiz olmasını istiyorsanız davet kodum'dan üyelik satın alabilirsiniz. direkt üyelik alınca ilk bir ay ücretsiz olmuyor. niye bilmiyorum. https://turk.net/p/NMH96BR69FVF/

türknet aşktır ya. sevmeyene de nefrettir. sonuç olarak böyle gittiği sürece türknet efsanedir. uğruna canımı veririm be. steam hesabımın ismi bile türknet'tir. sponsor muamelesi yiyordum hep. ama çok seviyorum napıyım.
arada bir bakım günlerini sms olarak yollasa tadından yenmeyecek olan internet servis sağlayıcısı.
geçmeyi düşünen varsa indirimli davet kodu yollarız.