bugün

Türkler orta asyaya geri dönsün bölgeyi Ermenilerle paylaşalım düşüncesindeki Faşist Kürt ayrılıkçılarının ve bunları destekleyen AB ülkelerinin ortak tezidir.Aynı sorun Azerbaycanın başında da vardır.En az 60 milyon Türk'ü öldürmeden gerçekleşmeyecek ütopyadır.Güçlü bir ekonomi ve güçlü bir orduya sahip olmak zorunda olmamızın sebebidir.
"silaha, orduya para harcamayın" diyenlere ders olsun, isteğidir.
şunu kabul etmekte fayda vardır. bu topraklarda 1200 sene civarında bir geçmişimiz var. bu, kimine göe çok, kimine göre az.

ve hala bu toprakları kaybedilmiş vatanları olarak görenler var. bu adamlarda sinsi sinsi çalışıyor. emin olunuz. güçlü olunuz.
ne kürtler'de ne de AB'de böyle fikir olduğunu bilmiyordum. kıçımızdan sapkın teoriler üretmek ve düşman yaratma konusunda elimize kimsenin su dökemeyeceği anlaşılıyor. (bkz: kıçınızdan element uydurmayın)
birinci dünya savaşı ve öncesinde gayet açık delillerle ortaya konmuş istektir.
türkiye'de ki mevcut bir soruna getirilen saçma bir çözüm önerisidir. bir benzeri için;

(bkz: kürtler kürdistan a)
- ve türkler akın akın orta asya'ya dönmeye başladı sayın seyirciler.. kafilenin özellikle pencap yöresini geçtikten sonra rastladıkları çinlileri ''kocanız geldi..'', ''gidişimiz suskun oldu ama dönüşümüz muhteşem olacak..'', ''ölmeye ölmeye ölmeye geldik, çinlileri pekin'e gömmeye geldik..'' ve ''mao mao n'oluyor götün başın oynuyoor..'' tezahüratlarıyla beraber taciz ettiği bildirildi..
grup daha sonra tibet dolaylarında sessizce ara çayırlara dağıldı..
bu arada çin dışişleri bakanlığı bu kararla ilgili, ''sikerim böyle aşkın ızdırabını ulan!'' başlıklı bir kınama yazısı yayınladı..
ben valizleri toplamaya başladım başka bir emriniz varsa gitmeden onu da yapalım...

allah'ın şaşkınları amerika bu coğrafyadan bir zaman sonra defolup gidecek siz nereye kaçacaksınız bence önce haritadan siz yer beğenin...
bir yemin ettim ki, dönemem.
dünyaya yapacakları en büyük iyiliktir.
avrupalılar geldikleri yere dönsün demenin aynıdır. kendileri çok mu yerli amk? barbar ipneler...
türkler gitsin çinliler gelsin zulmün hasını görün amk.
görsel

tamam. *
evet ama sınırlarımıza katalım. turan'ı kuralım yani.
bunu söyleyen de çıktığı yere geri dönsün. oldu mu?
her halk geldiği yere dönecekse, "dünyadaki tüm insanlar olduwai vadisine dönsünler" demekten farksız ahmaksı çağrıdır.
bugün için düşünürsek eğer avrupa birliğine girmektense bunun gerçekleşmesi daha iyi aktivite.