bugün

Eski efes Pilsenli basketbolcu.Sutu cok iyi ve heryıl takım degistirme ozelligiyle dikkatleri cekiyor.
Suan da Galatasaray'da oynamakta.
giydiği abuk subuk çorabıyla dikkat çekme peşinde olan, böyle şeylerle uğraşacağına kendisini maçlara vermesi gereken, haşarı basketbolcu.
bu sene performansını eskiye göre 3 kat arttıran,savunma özelliğini ön plana çıkarmaya başlamış olan, geçen hafta ki türk telekom-galatasaray maçında hayvan gibi oynayan basketbolcu.

edit tuşuna basmadan edit: hangi takımda olduğunu yazmamaışım galatasaray cafe crown forması giyiyor.
hiç de basketbolcuya benzemeyen, estetikten uzak sporcu. şutları isabetli olabiliyor bazenleri.
hem skorer hem iyi savunmacı olan basketbolcu. hırslı da...demek ki iyi oyuncuymuş.
Antrenman sırasında takım arkadaşıyla çarpışıp burnunu kırmış basketbolcu.

--spoiler--
http://www.basketbolhaber...ufanin-burnu-kirildi.html
--spoiler--
kanaltürk te program yapan ıtır lir tan la çıkan gs nin bu seneki kaptanı.
dizinden sakatlanan ve en az 4-5 ay daha oynayamayacak olan şütör.
Tedavi görmek için gittiği ingiltere'den yeni dönen basketbolcu.Söylediğine göre bayağı bir özlemiş ülkesini.
kış aylarında, maçlara külotlu çorap veya türevi ile çıkan basketbolcudur. severiz, sempatik bi kardeşimizdir.
(bkz: tufan ersoz)
yaşanan son olay ile ilgili açıklaması;

"Açıkcası şu an hiçbirşey belli değil. Federasyondan haber bekliyoruz savunma vermek için.. Ben Almanya'daki ilk maçta darbe aldığımdan dolayı sakattım; diğer iki maçta oynamadım fakat olaylardan elbette haberim vardı. Diyecebilecek hiç birşey yok şu anda.. Hem federasyondan hem takımdan konuyla ilgili haber bekliyoruz, elimizde telefon iki gündür susmuyor. Kulüpten, camiadan gelecek haberleri bekliyoruz artık ne olacak bizde bilmiyoruz. Kural, hukuk, kanun kısmıyla biz değil; avukatlar ilgilenecektir ama daha savunma vermedik federasyona. Savunma vermek için onlardan da haber bekliyoruz. Fenerbahçe Ülker'i yenmeseydik bunlar olmazdı diye düşünüyorum; Oyak Renault'un soruşturduğu iddialarıda var bir yanda. Karışık olaylar gerçekten durum çok karışık ama şu an herhangi birşey diyemiyoruz.. Ceza alırız, ihraç edilebiliriz, ceza almayadabiliriz.. Ne olacak gerçekten hiç bilmiyorum sadece federasyonun, disiplin kurulunun ve kulübün kararlarını bekliyoruz. Yapıcak birşey yok çünkü, ne olur ne biter bilmiyorum. Elimizden gelen başka birşeyde yok sadece bizi arayip haber vermelerini bekliyorum. Hem savunma hem cezalar için.."

kaynak fcn blog

http://fossacimbom.blogsp...-ceza-almaya-biliriz.html
4 ay hak mahrumiyeti cezası alan basketbolcu.
çakma cemal nalga.*
Sakatlandıktan sonra tedavi için ingiltere'ye gitmişti geçen yıl. ingiltere'de tedavisi için yaklaşık bir ev parası harcadığı söyleniyor yakınları tarafından. Kulübünden kimsede ilgilenmemiş sanırım kendisiyle.
bu abimiz zamanında galatasaray' dan darüşşafaka' ya transfer olmuştu, o zaman aramızda şöyle bir diyalog geçmişti.

- abi şimdi galatasaray' la maç olsa ne yaparsın
+ tanımam.

geçenlerde yine gördüm bu abiyi, tanımadığı adamların sevgilisi olmuş. *
http://video.ntvmsnbc.com...8093241066119250117019059
Dört aylık cezası Tahkim Kurulu tarafından hak mahrumiyetinden men cezasına çevrilen basketbolcu.
beko basketbol ligi'nin yeni takımlarından edirne olin gençlik spor ile 1 yıllık sözleşme imzalayan eski galatasaray cafe crown oyuncusu. yeni takımında başarılı olması dileğiyle...
bu saatte sebepsiz aklıma gelen en sevdiğim basketbolculardan, eski bir galatasaraylı. adam gibi adamdır. şu anda nerede oynadığı merak edilmektedir. *
Türk basketbolcudur.