bugün

tufan ersöz

yaşanan son olay ile ilgili açıklaması;

"Açıkcası şu an hiçbirşey belli değil. Federasyondan haber bekliyoruz savunma vermek için.. Ben Almanya'daki ilk maçta darbe aldığımdan dolayı sakattım; diğer iki maçta oynamadım fakat olaylardan elbette haberim vardı. Diyecebilecek hiç birşey yok şu anda.. Hem federasyondan hem takımdan konuyla ilgili haber bekliyoruz, elimizde telefon iki gündür susmuyor. Kulüpten, camiadan gelecek haberleri bekliyoruz artık ne olacak bizde bilmiyoruz. Kural, hukuk, kanun kısmıyla biz değil; avukatlar ilgilenecektir ama daha savunma vermedik federasyona. Savunma vermek için onlardan da haber bekliyoruz. Fenerbahçe Ülker'i yenmeseydik bunlar olmazdı diye düşünüyorum; Oyak Renault'un soruşturduğu iddialarıda var bir yanda. Karışık olaylar gerçekten durum çok karışık ama şu an herhangi birşey diyemiyoruz.. Ceza alırız, ihraç edilebiliriz, ceza almayadabiliriz.. Ne olacak gerçekten hiç bilmiyorum sadece federasyonun, disiplin kurulunun ve kulübün kararlarını bekliyoruz. Yapıcak birşey yok çünkü, ne olur ne biter bilmiyorum. Elimizden gelen başka birşeyde yok sadece bizi arayip haber vermelerini bekliyorum. Hem savunma hem cezalar için.."

kaynak fcn blog

http://fossacimbom.blogsp...-ceza-almaya-biliriz.html