bugün

az önceki haber öncesinde arkadan "aziz allah belanı versin aziz" dendi. ntv spor'a katılıyor trt spor'a katılmıyor diye kıskandılar zaar. vay be devletin televizyonuna bak.

kulüp hesabını sormalı.
nedense uefa avrupa ligi özetlerinde saha kenarı reklamlarında amstel i mozaiklemişler, gece gece güleceğim yoktu yani. bira olduğu için mi yoksa farklı bir ifade mi sezdiler. bu ülkede amk diye gazete çıkıyor her gün. hatta a.m.k diye mimarlık şirketi bile gördüm.
Spor kanalı olmayı bir türlü başaramayandır.
Kalite olarak espn,eurosport gibi kanalların kat be kat önündedir.
Her hafta euroleagueden istisnasız brose basketsin maçını veren kanal. sanırsın türk kanalı değil alman kanalı. Bu kanaldan fbnin 2 maçını izlediysem enaz 6 brose maçı izlemişimdir.
brose baskets bamberg, maccabi fox , kızılyıldız, cska takımlarının taraftarlarının en sevdiği kanal olabilir.
Erzurum'da gençlik kış olimpiyatları duzenleniyor ama bunlar curling'ten başka bir bok yayinlamiyorlar. Sabahtan beri 4. Körling yayını amk.

Goren de dünya körling şampiyonası erzurum'da duzenleniyor diyecek.
Ülke futbol takımları adına sıcak gelişmeler yaşanırken gelişmeleri takip etmek adına açıp izlediğinizde 1-2 saat boyunca şili amatör bayan voleybol maç özetlerini yorumlayan ilginç Spikerler bulabileceğiniz kanal.
Takımın avrupa maçı falan oluyor haber alalım diye açıyoruz bi bakmışsın togo 1976 olimpiyat videoları, arjantin ampute curling takımı koçunun hayatı falan. Öyle bir kanal.
Ülke gündemine emenike kadar yabancı olan kanal.
Varsa yoksa roma olimpiyat özetleri.
An itibariyle Barcelona psg maçını veren kanal. Evet.
görsel

an itibari ile evet propagandası yapılan kanal.

insanları bilinçlendirmek için spor programlarına kadar indi hükümetimiz gerçekten çok çalışıyor.
senelerdir 1.lig maçlarını veren kanal. emeği büyük. birazdan da bandırma-göztepe maçını verecektir.
Beşiktaş'ın uefa yarı finalini kaybedişini öyle bir destansı dille anlattılar ki sanki sanırsınız kıtalararası süper kupanın finalinde penaltılarla şampiyonluğu kaçırmışlar. Bir havalar, bir afilli kareler, bir ağlak müzikler, bir şiirler, marşlar, özel çekim açıları, renklendirmeler; çanakkale kutlamaları mı diye kaç kez ekrana baktım.

Lan neredeyse iş olsun diye yapılan bir kupada, çeyrek finalde elendiler işte. Daha önce fenerbahçe yarı finale çıktı bir bok olmadı, sevilla bu kupayı üç kez kazandı, hala adamdan sayılmıyor, dahası osmanlıspor biraz daha dikkatli olsa o bile çıkacaktı çeyrek finale.

hay amk bu ne yalaklık böyle.
4 tane fenerbahçe düşmanının konuştuğu kanal. talisca denen göt çocuğu el hareketi çekmiş tek laf demediler volkan yok onu yaptı bunu yaptı diye laf diyorlar. arkadaş lan adam neden o hale geldi? tek laf yok. adamı ayar ediyorlar amk. evet.
yukarıda ki göt çocuğu van persie denen tenekenin yaptığı hareketleri niye yazmıyor acaba.
Şu anda 9 PTT 1. Ligi maçı değişmeli vermeye çalışıyor. Her maçı 30 ar saniye gösteriyor tam komedi *
dsmart 86 nolu kanalda ekpe'nin bloklarını keyifle izlediğim kanal.

pis fakirler siz izlemeyin amk.

güçlü bir türkiye için evet. ahah evet!.
Yarak kürek işler yapan kanal.
Ülke gündemine bakıyorum, tff'ye çıkan malatyaspor
Euroligi kazanan Fenerbahçe
Bu haftasonu muhtemelen şampiyon olacak beşiktaş
Forma tanıtımı yapan galatasaray
Yine Basketbol'da kupa kazanan başka türk takımları falan var.
Bu adamların gündemine bakıyorum, isveç 2 lig bayan milli takımı teknik direktörünün hayatı,
Makedonya ampute curling takımı özeti falan var. Gündeme en yakın haber
manchaster ajax maçının maç analizi yedek oyuncuların altyapıdaki görüntüleri falan.
Afedersiniz ama sikeyim sizin x ülkesinin ikinci lig bayan futbol takımının hocasını.
ne kadar mal varsa hepsi toplanmış trtspor olmuş.
şu an pepe'nin babasıyla yapılan bi röportaj var.
pek çok yorumcusu türk futbolu hakkında ; hakem eleştirilmemeli demesine rağmen hakem kararlarına özel program düzenleyen kanal.

vasıfsız insanlardan oluşuyor çoğunlukla bu yorumcular.

futbolu bilip anladıklarından şüpheliyim.

hakem tartışan her spor programı türk futboluna zarardan başka bir şey getirmez.

a spor , trt spor , ntv spor gibi kanalların tek işlevi maç sonunda hakem hatalarını eleştirmek. kısaca vasıfsız kanallar hepsi.

edit: bu konu hakkında argümanı bulunmayan insanların sadece bir eksi bırakıp karşı çıkıcı bir yorum dahi girmemesi çok üzücü.
Digitürkte şifreye girmeyendir. Zenginlik başa bela. Evet.
Kupanın şarkıları bölümünde 2010 dünya kupası ile özdeşleşen waka waka şarkısının klibine sansür uyguladılar az önce lan.

Bildiğin klipteki Afrikalı kadın dansçıları bulunduğu bölümleri kesip saçma sapan maç görüntüleri eklemişler.

Yuhh amk.
iran - Portekiz maçını izleyemiyoruz sağ olsunlar şifre koymuşlar. Ulan TRT o kadar laf yemene rağmen savunurdum ama savunmuyorum lan artık. Şifre ne lan şifre ne?
Ben izledim. Fakirlere beleş sanırım.
güncel Önemli Başlıklar