bugün

bol bol sübliminal mesaj vereceğe benzeyen kanal.
havuzda açılan yeni musluk.
turkuvaz medyanın yeni kanalıdır.bugün itibariyle yayın hayatına başlamıştır, hayırlı olsundur.
yeni spor kanalidir saglam kadroyla gelmesi dilegiyle.
trt spor, ntv spor ve sports tv'nin yeni rakibidir. hayırlı olsun ayrıca uyduda hd yayını bedavaymış.
ekran kalitesi umarım kadroya da yansır.
Hayırlı olsundur.
yahu adamları hükümetin kanalı diye falan eleştiriyoruz ama adamlar ziraat türkiye kupası maçlarını şifresiz ve hd kalitesinde canlı yayınlıyorlar. kanal d olsa millete parayla satardı bu maçları.
Şu an galatasaray'ın konuşulduğu kanal.
şu an en rezil fransız takımının konuşulduğu kanal.
Türkiye çek cumhuriyeti euro 2008 maçını veren kanal. Dakika 78 çekler 2-1 önde.
belli ki tüm havuz medyası çalışanları gibi canlı yayın yönetmenleri ve kameramanları da imam hatip lisesi mezunu. 3 aralık 2014 galatasaray eskişehirspor maçında atılan 6 golün ikisinde kadrajı kaçırmak, birini ise ancak tekrar görüntüde verebilmek her babayiğidin harcı değil. oraya radyo tv sinema mezunu eşek oturtsanız o golleri adam gibi izletirlerdi.
Ziraat Kupasını sallamıyor diye Fenerbahçeye trip atan bunun akabinde Galatasaray sempatizanlığını belli eden, bana göre objektiflikten uzak gstv türevidir. Gstv vizyonu ve misyonu geregince her haberini kendi kulübünün menfaatine verebilir normal karsilarim da bunlar neyin kafasinda anlamak guc.
dürüst habercilik yapan kanal, diğer kanallarını seversiniz sevmezsiniz.

ama emreye volkana fenerli hakemlere toplu giydiren tek programdır.
sunucuları komik, adam taraf tutuyor ama erman hoca bozuyo bunları.
ntvspor'un çakması.
nike'ın yanındaki nixe gibi duruyor.
isviçre türkiye euro 2008 maçını veren kanal. evet.
üç haftadır her gün birçok transferin bittiğini bildiren kanal. enteresan olan nokta ise bu transferlerden neredeyse hepmsinin fiyasko çıkması. 24 saat zum gibi saçma programlar yayınlamasa ntvspor izliycez ama mecburen bu kanalı izliyoruz.
fenerbahçe nin kanalı. bu kadar olur.
akp medyası olmasına rağmen beni şaşırtmıştır zira eskiden fotomaçın manşetlerine pek itibar edilmezdi harbi harbi adamlar bir kere fotoşopla ronaldinho'nun ronaldinho olduğu zamanlarda üstüne fener forması giydirip adamı fenerbahçemize transfer etmişlerdi fakat durum bugün değişti adamların her dediği çıkıyor. ayrıca akp medyası çünkü bu yıl fenerbahçemizin hakkını çalıp yobaz hamza'nın gs'sine şampiyonluğu veren akp ve onun külliyedeki lideridir nokta...

not: fotomaç ile a spor aynıdır...
Yorumculardan oluşan kanaldır.

Lan bunlar harbi mal jose sosa yani Beşiktaş'ın oyuncusu jose ernesto sosa'yı Fenerbahçe'nin kadrosunda yazıyorlar.Demek istedikleri o değil anladık ama bu işi bilemiyorlarsa yapmasınlar arkadaş sen oyuncu adını doğru telaffuz edemeyeceksen neden yayına çıkıyorsun?
fb tv den daha çok fb yayını yapan kanalımsı.
Sırf ceyla büyükuzun(soy adı bana da garip geliyor) için izlediğim kanal.
görsel
Supurge sacli hatun yuzunden zap yaptigim kanaldir. Baska biri sunsun su haberleri.
sarı kıvırcık saçlı kadın yüzünden açmak bile istemiyorum. valla bulun başka birini bütün gün açık bırakayım.