bugün

destekliyorum. bunlara haddini bildirmenin zamanı gelmişti zaten.
kanımca bitene kadar ayarada üretimede devam edilmelidir.

Sen günde 20 tanım giriyorsun.Araştırıyorsun yazıyorsun bilgi birikimi ediniyorsun.Sol frame'e bir bakıyorsun adam ana,bacı,din,dil,ırk ne kadar hassas değer varsa mına koymuş! Üstüne bu bir ironidir diyerekten palazlanmalar falan. Ben yanlış mı biliyorum ? ironi dediğin şey sadece , vajina , anüs , din ,aşşağılama gibi değerler üzerine mi yapılıyor ?

Öğretimizde yezide , haksıza karşı susmak yok. Yapılan haksızlığa ses çıkarmayan kişi en az onun kadar gaddardır.

Sol frame bugün daha bir güzel göründü gözüme.
(bkz: alıcam trollü binicem üstüne vurucam kırbacı)
tereyağına hallenmeyi düşünebilecek kapasitedekilerin burada yerinin olmaması gerektiğini düşünen biri olarak destek verdiğim kampanya. sonra neden insanlar paranoyak oluyor diyorlar. tereyağına hallenen adamdan her şey gelir. pöffff
başlıklarının altında yazmayın, cevap vermeyin yeter.. bir yapar iki yapar sonra usanır bırakır.. ama siz sayfa sayfa entry döşerseniz cevap olarak beyin yerine taşıdıkları sünger kendini bir şey sanar..
şu andan itibaren destek verilmesi gereken kampanyadır. insanların saygı duyduğu değerleri aşağılayan, dalga geçenlere prim verilmemesi gerekir zira, adam veya kadın neyse, bunu gördükçe kaale alındığını düşünecek ve kendi kendine değer vermeye başlayacaktır.

http://inciswf.com/1300122118.swf
ayara kaşınana ayar, efendi olana efendi, sonuna kadar destekliyorum.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
trollere karsi baslamis muhtesem kampanya. sonuna kadar destekliyorum. yalniz bu ayin primi yatmamis. onu sey edelim sevgili yazarlar. evet.
cevap vermemenin yanında yazdığı ilk entry de eksilenmelidir bunların.
troll yazarlara cevap vermeyerek ve eksilemeyerek yürütülmesi gereken kampanyadır.
Sonuna kadar desteklediğim kampanyadir efenim. Evet.
(bkz: eksi karmalar kalksın)
desteklediğim kampanya. kudursun orospular.
bu troller genelde asgari ücret + SGK + yemek çalışan adamlardır. siz prim deyince adamlar heyecanlandı. yaptığımız soytarılıklar acaba ek gelir getirecek mi dediler. yazıktır garibanları böyle yanlış yönlendirmeyin ve elbette prim vermeyin.
zall'ın üye alımını kapatarak başlatması gereken kampanya.

nasıl olsa bu dingiller er yada geç siliniyor bari geri gelemesinler de sözlükte kalite artsın.
Desteklediğim kampanya.
her kışkırtıcı başlığa entri girmeyerek yerine getirilebilir.