bugün

tanım ; erkek kız fark etmeden trolle yapılan cinsel münasebet.

efendim şimdi, günün sıkıcılığından bunalmış en sevdiğim trance gruplarından olan nickimin de esin kaynağı stoneface and terminal dinlerken kapım çaldı. ne göreyim erkek kılığında sözlükte boy gösteren trollerden biri kapıma gelmiş stoneface sevişelim diye bakıyordu yüzüme.*içeri aldım hemen gel otur bir soluklan demeye kalmadı o nefes nefese kalmış dudaklarını dudaklarıma yapıştırdı.

buraları geçiyorum ne sizin duymaya ne de benim anlatmaya ihtiyacımız var. * sevişmenin hemen arkasından yapılan saçma klasik muhabbetti bilmeyeniniz yoktur. ama bu farklıydı çünkü benimle sevişen troll bakireydi. yazdığı yazıları hayal dünyasının en derinlerinde oluşturduğu küçük sanal dünyasın da uydurduğunu itiraf etti. ne bir penis görmüşlüğü vardı ne de onunla ikili bir muhabbeti. bir an acıdım ona. dedim acaba tüm troller böyle mi? dememe kalamadı başladı. kernel den tutun da bluevelvesine kadar herkesi bir bir anlattı.

üzüldüm lan. acıdım hatta dedim ne insanlar var biz halimize şükredelim. evden çıkarken bana tekrar sevişebilir miyiz? diye sorması çok iç yakıcıydı. kıramadım tabi. nede olsa orta da bir kalp kırmak var.

(bkz: öyle göze böyle gözlük)
(bkz: bir trolle ayar vermek)
(bkz: yine bir gün sevişiyoruz)
(bkz: bu da benden olsun)
(bkz: ne ağzından mı öpmüş)
--spoiler--
geçen cool adamla sevişiyorum, kondom yerine dolar sardı adam.
--spoiler--
(bkz: dolarahahahaha)
(bkz: ben bluevelve i istiyorum) *
yazışan sevişir de düsturunu benimsemiş insan eylemi.*
+ pişt yakışıklı. sevişelim mi?
hicbiseyebosunaiclenmeyenadam: hanfendi lütfen elinizi kıçımdan çeker misiniz? abdestim bozulacak. bi namaz kıliim.. bekle bi saniye. gelicem dur.

+ sevişsek mi ya la?
cool adam: iç çamaşırın victoria's secret'tan mı?
+ eee.. yok.
cool adam: elimi bile değdirmem.

+ bebeğim seni istiyorum. al beni. sevişelim.
kernel amadeus: regl dönemindeysen olur. ped ısırmayı severim.
+ değilim ki.
kernel amadeus: peki yakın akrabalığımız var mı?
+ yok allah a şükür.
kernel amadeus: uza o zaman. dengim değilsin.

+ sevişmek istiyorum senle.
maldanadam: bu ne cür'et ya? fransızcan var mı senin bi kere?
+ jötem.
maldanadam: defol git allaınsen. tiksindim. türk kızı.

+ yahu bi sevişelim!
bluevelve: e olur.
+ harbiden mi?
bluevelve: hem de ne güzel olur senin gibi koyu tenli, uzun boylu, incecik, zarif bir insanla sıvı transferi yapmak.. tenlerimizin uyumunu fark etmemizin devamında kalp atışlarımızın da birbirine paralelleşmesinin ikimize hissettireceği derin hissiyatın bedenimde uyandırdığı gözle görülür büyük değişikliklere... yalnız.. boşaldım ben.

yok abi. olmuyor. hiç denemeyin.

http://fizy.com/#s/1aie5i
birilerinin böyle hevesleri var mı bilmiyorum ama bari korunsunlar, bu kişileri çoğaltmasınlar.*
türk erkeğinin sevişmekte sınırı olmadığının göstergesidir. ( bundan sonraki ne elektrik süpürgesi mi? )
-sevişelim mi selim
+ (bkz: amına koyar kalbini de kırarım senin)
görsel
(bkz: kusma sebepleri)
aşkın büyüsüyle gözü görmeyen uther'ın yaşadığı talihsiz olay...
(bkz: sevişelim mi maldanadam)
görsel
görsel
sevişilecek troll denen kişi bluevelve olduğu takdirde hayır denilemeyecek eylem.
(bkz: fail)
cıbıldak bir şekilde çadırı kurdum; bekliyorum.
trolünde erkek olmasıyla kör düğüm olacak ilişkidir. başlamadan biter yani amına siktiğim yerinde bi normal düşünün lan.