bugün

kesinlikle belli günlerde ulu sözlük olarak oynanması gereken muazzam oyun.
sifrem qwerty'nin transformice hesabı ile arkadaşım beyler.imamdede'yi bıraktım.artık trollüyorum.*sifrem qwerty de oyunun prolarındandır.ilk yazdığı entrye bakmayın.ben onun kadar hızlı kasılanını görmedim.bir insan 4 ayda 400-500 firstli noob biçiminden 3800 firstli bir pro olurmu.bu arada 400-500 first kötü değil ama 9000 peynirde 400-500 firsti vardı purenin.*
oynanması gereken harika bir flash tabanlı oyundur. * gülmekten sıçırttığı günleri hiç unutmam.
ufacık sevimli farelerin ana avrat küfür etmesi sebebiyle eğlenceli ve absürd bir oyun. bağımlılık yapıyor.
tam da şu anda room uludag'da yazarların beklendiği oyundur.*
farelerle oynanan, deliğe 1. girmek adına ana avrat sövdükleri için bırakmayı düşündüğüm ve şimdi kendimi ifşa ettiğim oyundur. artık sıkıldığım oyundur da...

http://cheese.formice.com/mouse/Puresoap
son derece laçka bir yönetime sahip harika(!) bir online oyundur. mapler halinde oynanır, her map 2 dakikadır ve şamanı vardır. şaman çeşitli büyüler yaparak farelerin peyniri almasını sağlayıp deliğe götürmektedir. fakat entry başında da belirttiğim gibi yönetiminde bulunan kişilerce çıkarlar doğrultusunda tahrip edilmektedir.
şahsen hacklenerek yeni bi noob hesap açtığım oyundur. oyunun önemli iki admini vardır tigrounette ve melibeulle... oyun birincisi thejkbdir. kendisi 3 milyon sıçan hayranı tarafından oynanmaktadır...
Herkesin birbirine noob deyip kendini pro sandığı oyundur. Bağımlılık yapan sıçan oyunudur.
2010 yazındaki tadı kalmamış oyundur. ne balon vardııı, ne kostümler vardııı, ne spirit olayı vardı. herkes eşitti, herkes bileğinin hakkıyla savaşıyordu. sonra bunlar çıktı mertlik bozuldu.
bi türlü başından kalkamadığım hede. ömrümü yedi. ders konsantrasyonumu piç etti resmen.
fransız yapımı oyun.
bir uludağ odasının artık düzenli kullanıcı görmesi gereken oyundur. zeykurdayken ne zaman biri girse başlık canlandırılır, insanlar oyuna davet edilirdi. öyle bir şey mi yapsak.
zevkli bir fare oyunu. wj dedikleri duvarlardan düşmeden tırmanma olayı gerçekten zor. bir tekniği var ama henüz beceremiyorum.
yenilenen internet sitesindeki videolardan biriyle kırıp geçiren oyundur.

http://youtu.be/BHuM45U0B4s
beceri oyunudur. wall jump'ı güzel yapınca söylenirler, hemen oradan " bal amk, hack bu hack şikayet gönderin " derler.
room uludağ'ı hep boş olan oyundur.
/room uludag olması zor olan oyun. uludag adlı kabile açtığım oyun. ama hala kimse gelmedi sözlükten:)

arkadaşlarla oynaması acaip zevkli olabilecek oyun.* türk serverinde genelde yaş ortalaması 12 küfürden sıkılanlar ing ya da çin serverine bile bakabilir.

ilerde şamanlık dersi videosu hazırlamayı düşündüğüm oyun. şaman olan kişi bir şey oluşturmayı bile bilmeyebiliyor. yeni keşfettiği ilk şey drag denilen mermi olduğu için yapımdan çok yıkım var. yardımı okumayan çoğunlukta. eğer okusalar şaman kısayollarını öğrenirlerdi denerlerdi.

b kırmızı çivi (zor modda çalışmıyor. o yüzden zor mod zaten)
c sarı çivi
v mavi çivi
n ve j sola ve sağa motor
123456789 (hepsi ayrı bir cismi tıklamadan ele almayı sağlıyor hızlı olmak için ideal)

shaman odasıyla yaratıcılığınızın sınırlarını zorlar. içine ressam kaçmış harita düzenleyici oyuncular sayesinde ilginç sanat haritalarına denk gelebilirsiniz

özet: transformice güzeldir
baya baya saran oyundur. 4 ay önce başlayıp artık oyunda belli bir yere gelmiş ve belli bir isim yapmış biri olarak gayet güzel ve stres attıran bir oyundur, Türkiye serveri dışındaki serverler da gayet sakince oyun oynanabilir. Ancak oyunda pro olduktan sonra o arkanızdan "bal", "hack" diyen oyunculara first salmayarak nooblara hadleri bildirebilir basit bir oyun gibi gözükmesine rağmen bir çok çeşitli oyun tarzı vardır oyunun içinde benim favorilerim ise tribewar ve bootcamp.

not:oynayan arkadaşlar varsa pm atın tanışalım takılalım.
Bir fare oluyorsunuz, peyniri alıp yuvaya dönmelisiniz. Amaçsız bir oyundur. Adminler kendilerini oyuncularla tatmin etmeye başladığından beri oynamıyorum..
oyuna ilk başladığınızda ezik muamelesi gördüğünüz, fakat ustalaştıkça kendinize güvendiğiniz bir oyun. küfür görmek istemeyen oyuncular için türk sunucusu dışındaki bütün sunuculara girilebilir.
An itibariyle Uludag kabilesi kurulmuş olan oyundur. Alım için Hardaliye ismine mesaj atmanız yeterlidir.

edit: 1 nisan balık tutma etkinliği başlamıştır. Karadeniz'vari sularda sandalda denizden peynir ya da eşya tutulabilmektedir.
kardeşcağızımın, bıkmadan usanmadan her gün oynadığı; şaman olduğunda babasını bile tanıyamayacak hale geldiği; farelerin tepiştiği, tırmandığı ama bazen bana bile sempatik ve eğlendirici gelen online bir oyundur. bazen first olmak için bana dua ettirdğini bilirim.
baya bi zamanımı çalan keyifli mi keyifli olan flash destekli oyun. web'de oynanabiliyor olduğu için can sıkıntısında hemen ulaşılandır.
yeniden oynamaya başladığım oyun.