bugün

(bkz: sen yoksun diye sözlüğe küstüm)

nerdesin ulan.
bu çıcık nerelerde acaba. varsa buralarda hesabın mesac at. konuscaz.
Silik olmuş yazar. Büyük ihtimalle kendi istedi burdan gitmeyi, tam bilemiyorum tabi ama buralara uğrarsan bekleriz bir mesajını biletçi, olmadı böyle.
özelden para isteyip estetik ameliyat olacam diyen uuser, uşak. kanka burun neyse de o kafaya mühür gibi yapışmış suratın, nakil bile kurtarmaz yani. hani brad pitt acıdı verdi suratını desek onu da çirkinleştirirsin. genlerinde bi sorun var sanırım.

sdfasdfsa şaka lan şaka çok yakışıklı it. kız olsam vermezdim ama iç çekerdim hani. çünkü neden? edepliyim.
FENERBAHÇE DÜŞMANI TiRABZONSiPORLi.
Yaprak dökümünü akıllara getirir. Ali Rıza Bey ölünce hep beraber Trabzon'a gîtmişlerdi trenle.
az daha konuşursa ağzına acı biber sürecem yazarı. sabah sabah tipsiz çekemiyorum.
sozlugu karı kız kaldırma mekanı olarak kullanan yazar..assafhhjlshs atıcan bunları burdan..
Tipsiz millete burun fotosunu atmış, bi tek o güzel sanırım. Gerçi trabzonlu bu burnu ne kadar güzel olabilir ki.

Neyse az önce bi entrysini gördüm yazmayı filan beceriyor, komik de az bi şey. Ama her tipsizde var bunlar.
2-3 kez nick6 girdiğim çaylaklık sebebi. Yazar. Aman dikkatli eyleyin pek yakşı olmuyor 5 gün 3 gün ceza alıyorsunuz. Dikkat ediniz yazarı.
ilerleyen yıllarda trabzona hızlı tren bileti olarak değişecektir.
Çok güzel bir burnu olan yazar, yengenin de burnu güzelse güzel burunları olan çocukları olacağı garantidir.
düşürdüğü kız benim. burdan mesajlaşmaya karar verdim kendisi ile.

sözlük yazarıdır.
Akrabası çıktığım yazar, belimi kavrama hayallerin suya düştü güzelim başka bahara.
Şu an nazlı nazlı uyuyan yazar, tabi uyandığında onu çiçeklerle karşılayacağım.
Ona onun için aldığım kırmızı ruju verdikten sonra kapının önünde duran rujuyla aynı renkteki ferrariyi takdim edeceğim.
O da benim için kilo alıcak tabi, 51 kilo avrat mı olur kabul edemem öylesini.
Nick altına girdiğim entrylere bayıldığını özel mesaj ile ifade etmiş yazar.
Bir beni bir de selülit sahibi bayanları sever ayrıca.
Bir de oğlak kadınlarını, selülit sahibi oğlak kadınlarını benden çok seviyor olabilir.
Bir dakika kıskandım!!
Sıcak su sebebiyle çekmiş yazar.
Kanmayın 163 nidalarına, dün bizzat ölçtüm 160 artık boyu.
Soğuk su dökeceğim üstüne, ardından iki akrep erkeği ısınırız artık napalım.
Nicki için yaprak dökümünde geçen bir olaydan ilham almış yazardır. Trabzona tren bileti alıcaklarmış orda, sevgili yazarımız da bakmış trabzonda tren yok bileti hiç yok bari böyle nick olsun diye düşünmüş.
Ayrıca beni tranzonda misafir etmek istediğini de sert üslublarla belirtiyor, korkuyorum sevgili sözlük.
Ama seviyorum da keratayı, hollanda yollarına gül dökücekmiş o da. Benim iki şehiri istanbul - hollanda yapmaya niyetlenmiş.
Gey olursam beni nikahına alıcak yazar.
Bebeğim ben istemiyorum ki, kadınlar güzel dememe aldırmıyor. Haşin akrep erkeğim diyip duruyor bana, içim de hoş olmuyor değil ohhyş.
iftarda hesabı bana kakalamış yazar.
DOĞRU UNUTMUŞUM BiR BiLETÇi ASLA HESAP ÖDEMEZDi. *
Acil kilo vermesi gereken yazar. Yoksa jetskiyi batırıcak mazallah.
Homo yazar. Erkek erkeke jet skiye binip sarilacaklarmis.
Jetski ile kendisini almaya gideceğim yazar.
Ben sürerken belimden de tutucak, uu beybi sevdim bu işi.
galiba herkes tarafından sevilen yazar, ben de seviyom, tatlı herif.
Askim o benim ya. Duygulandim la durduk yere. Nerden hatirladin?