bugün

entry'ler (265)

zina yapan kul hakkı yiyen 14 adam öldüren erkek

Cehennemin 7.çukuruna ışınlanacak olan erkektir.

zeynel

(bkz: zeyno)

bilgisayarda oynanan ilk oyun

Renegade. Unutulmaz.

cinsel başlık açan erkekler

Kendi bacısını düşünmeden, troll vs. Niteliğiyle akla gelmeyecek saçma sapan başlıklar açıp kıs kıs gülen zavallı erkeğin durumudur.

erkeğe en çok yakışan ayakkabı

Kesinlikle postal tarzı, bot tarzı siyah hafif uzun ve bağcıklı ayakkabılardır. Kendimden biliyorum. Not: sarı renk bot giyen erkek ibnedir.

moscow dream

Aşağılık kompleksine girmiş mal.

köy takımı malmöye elendiği günleri unutan bjk li

(bkz: 20 gol yiyip grupta folloş olduğunu unutan gs li)

vodafone olmasa stat bile yapamayan beşiktaş

Ya *mına k*dumun çocukları derdiniz ne ulan sizin beşiktaşla dedirten başlık. aşağılık kompleksine girmiş anasını satıyım millet nereden vursam diye düşünüyor.

liverpool maçında sahanın en iyisi kim di

Necip, Opare, Serdar, Tolgay, Cenk.

takımı son 16 ya sokarak efsane olmak

Liverpool'u eleyerek son 16ya kalmaktır. dniproyu torinoyu eleyerek gelmedik buralara. favoriyi eledik. bunu düşünemeyecek kadar beyinsiz heriflerle aynı ortamdayız. 20 gol yiyip avrupada folloş olmadık ya. kıskançlıktan patlayın pe*e*nkler.

dua edin beşiktaş elensin

*mına kod*klarıma selam olsun.

26 şubat 2015 beşiktaş liverpool maçı

Bazı geyse'li ve febe'li veletlerin g*t olduğu maç. g*t ola ola son 16'ya kadar geldiler. şimdi tek diyecekleri laf: Bizim uefa kupamız var kaldı. ulan çok komiksiniz be.

sbag nin tövbe bismillah çok yakışıklı olması

(bkz: yaaa sikeyim) boyu 1.84'ün altındaysa kesinlikle tipsizdir, karizma zaten yok. 1.84 üstüyse orta kategoride normal bir tipleme. Ama yakışıklı asla. Yakışıklılık her şeyle yakışıklı olmaktır. Davranışlar da dahil. Sigarayla migarayla saçma sapan verdiği pozlara bakılırsa delikanlılık katsayısı düşük yavşak türk erkeği tipidir.

recep tayyip erdoğan ın öldüğü gün yapılacaklar

Kıymalı pide ayran satışlarının tavan yapacağı gündür.

ünlü kürt sanatçılar

(bkz: serdar ortaç)

bugüne puanınız kaç

100 üzerinden 33-34.

bir kadını anında aşık edebilecek tek cümle

Şu anahtara (mercedes anahtarını göstererek) nasıl bir anahtarlık yakışır sence? Ardından aypon6 çıkarılır ve tuş kilidi aç kapa yapıp cebe tekrar konulur ve cevabı almak için kızın yüzüne bakılır.

insanlardan sıkıldım

Kalabalığı sevmeyen, insanlardan uzak duran yalnızlığın zevk verdiği yazar beyanı. Neden mi? O kadar berbat insanlar tanıdım ki yenilere cesaretim kalmadı.

whatsapp vermeyen sözlük erkeği

Kendisinì güldüren erkeklerden hoşlanır.

17 yaşında halen bakir olmak

Uygun olandır.

Ulan 17 yaşında gezeceksin, tozacaksın, ders çalışacaksın, ailenin sana sunduğu olanakları en iyi şekilde değerlendirip aklının çalıştığı ölçüde bir şeyler için çabalayacaksın. Ne seks meks ne ayaksınız aslanlar? Siz adam mısınız?

Ne kadar rezil haldesiniz. Zina en büyük 7 günahtan biri değerli arkadaşlar. Bunu çoğunuz biliyor. Ama umrunda olan yok. Yani burada bir nebze Allah'ı takmamış oluyorsunuz. Yaradan keyfinden mi haram kıldı? Siz uyasınız diye. Ama yeri gelince ananız babanız hastalansa veya kendinize bir şey olsa korksanız Allah Allah diye haykırırsınız. Şu fani dünyada bile sizi takmayan bir insanı bir anda hayatınızdan silebilirken yaradanı takmayıp sonra işine gelince O'na yakarmak ne kadar yüzsüzce, değil mi? Allah akıl fikir versin.

Oradan biri de yazmış ki evlenene kadar 31 mi çekecez? Ağlıyorum haline.