bugün

hoş gelmiş sinirli entelektüel yazar.
on numara canlandırmaları var, severek takip ediyoruz.

(bkz: evdedir o zaman)
Güzel güzel gayet güzel. Böyle yazarlara ihtiyacımız var.
nereye olduğu farketmez. çünkü bize heryer trabzon. *
(#16704408) gülümsetmiş yazar.
(#16704408) komalara girdiren zeki yazar. beynine sağlık.
numaralı entrysiyle yarmıştır.
9.nesil olmasına ragmen entryler kaliteli. 'amk' liselisi baslıkları acmamış. bide kapitalizmi sevmıyor ellam. hosgelmiş.
güzel bir yazar ayrıca iyi bir arkadaş. bana hf3 detaylarını anlattığı için buradan da kendisine teşekkür ederim.
(#17221967) tehlikeli adam.*
#17232236 bu entryi yazma sebebi, burda saklı; #17231843 bak hele bak kelime oyunlarına bak...

e kardeş kendinle çelişmedin demi sen? yani benim o ironi dolu sikimden entrymi beğenmiyorsun anladık da, bu senin yaptığın ne?

he yarrraaaaaam hee.

yanlış anlama laz kardeşim, burada ki yarraaam, senin de belirttiğin gibi benim.

bu entryi çöz, anla bu entryi, bayramdan sonra artvin den gelirken batum a uğrayıp alacağım fiski şişelerinden birini vericem.
aha yaz burya, vermezsem de adiyim.

ister içersin ister .. * neyse kelime oyununa kestt... aynı senin yaptığın gibi yaptım bak. adilik yapıp sildirme la entrymi ben senin entrye dokunmadım. *

edit:

--spoiler--
koministimam
beğenmedin mi yarraaam?
(19.10.2012 22:57)
forum/chat tarzı entryler silinir.
entry - başlık uyumsuzluğu. entry başlığı tanımlamalıdır.
--spoiler--

bak moderasyon bile benim yarraak olmadığım kanaatinde,
--spoiler--
entry - başlık uyumsuzluğu. entry başlığı tanımlamalıdır.
--spoiler--

yıhyıhyıh ama pardon ben kayırılıyordum değil mi? onu unuttum bak iyi bayramlar hemşerim.
(#17232907) tebrik edilecek yazar.
(#17568129) saygılar sunarım hemşerim. * eline sağlık tam beni anlatmışsın. *
(#17568129) adam pimi çekmiş. helal olsun yazarıdır.
nedense nickini beğendiğim yazardır.
NiCKiNi beğendiğim nadir yazarlardan.
(bkz: aman tadımız kaçmasın rıza bey)
Sözlüğün ilk zamanları bu nicki sol framede gördüğüm zaman "amına koyim trabzona tren yok ki, yeni mi yapıyolar acaba" diyip merakla girmiştim. gene gördüm gene aynı duyguya kapıldım yazarı.
#18835648 (bkz: bal)*
Trabzona tren bileti ararken buralara gelmiş yazar.
Yaprak Dökümü dizisinin son bölümünde 35467 tane bela atlatan ailenin memlete dönme kararı ile vezneye duran Aşk-ı Memnu'nun matmazeli Zerrin Tekindor'a yaklaşıp Trabzon'a tren bileti dediklerini hatırlatan ve yeniden salak bir gülümsemeye sebep olan inanılmaz gaf ve bir o kadar sevimli başlık.
Bana hallenen yazar. Ikimizden birinde bir ibnelik var. Ve bende yok.
asansörde türbanlının tecavüzüne uğrayan erkek olduğunu itiraf etti. kendisine sabır diliyorum.
(#19807537) şukusunu verdiğim yazar dostum.

not: galatasaraylıyım.
"bi' mangal yapsak soslu kanatlar falan, bi' feat atsak. *" deyip göz kırptığım 9. nesil yazardır.