bugün

Bor yozor.
isterse japonca konuşabilir.
kendisini sevmem ama her görüşe saygı duyan bir sözlük vatandaşı.

inşallah bir gün iman eder allah yolunda takvasını bulur.
kendisiyle umre arkadaşlığımız mevcuttur..

bunu kimse bilmez..

bu bilgiyi verdiğim için beni affetsin yazarıdır..
Kedinin kumuna sıçıyor tabi bakar heyvancağız. Ayıptır ya diyor.

Ey sadık köpek sen kimsin ya!
Kendisine her rastlanıldığında sanki arkamdan birileri, 'ağzındaki yolmayı yut!' diye bağıracak sanıp korkuyorum la. Korkunçlu yazar.
Nickini 2 günlüğüne ver de biraz da biz takılalım delikanlı. Adam okunması 1-2 dakika sürecek, en az 5 paragraflık entry giriyor, daha 10 saniye olmadan 5 şükela alıyor. Ne ara okudunuz da oyladınız amına koyim ya!

Ben de isterüm ben de.
ne zaman ilgimi çeken bir başlığa girsem bu herifi orda görüyorum. bir bakıyorum benim gireceğimin entrynin benzerini bu yazmış. iş öyle bir boyuta geldi ki, bazen aynı düşüncemin bu adam tarafından yazıldığını görüyorum.

bu az önce onun girdiği entryi;
görsel

bu da onu görmeden yazdığım entry.
görsel

mesaj çekince farkına vardım aynı olduğunun. '' ahaha ben senden önce yazdım kuki, çükü kırılmış roma heykeli gibi kaldın sen ahahaha'' yazmış yollamış. mesajı ve entryi görünce küfür edip sildim yazıyı.

ulan korkuyorum. ilgimi çeken başlıkları bile bu herif açıyor. belli kafamız aynı çalışıyor bunla ve tüm bu olup bitenleri gördükçe aklıma şu düşüyor.

ulan meğer ben ne ibne herifmişim amk. gıcıkmışım la ben.
görsel
Açık oyluyor.
iyi yazmaları olsun.
Sözlükte uçurulmayan popi yazar.
Dikkatli olsun.*
Alabora oldu ama enkazı bile bu sözlüğe yeten yazar.

O buzdağı seni öldürmemişse uludağ güçlendirir.
güzel görseller paylaşan yazar.
" sibete notameni arigatou kozaimasu ta" totonok folmondoko boton gomo senpai !

diyerek girişimi yapmış bulunmaktayım.

Entyrleri ve başlıkları açık uçlu, insanları düşündürmeye iten, çoğu zaman güldüren ve takip edilmeye değer insandır. Teşekkürler, Adam gibi adam, güzel insan.
(#35378009) duygularıma tercüman olmuş yazar. ben anlatamazdım böyle. helal olsun. saygılar.
Bir dönem
(bkz: nadide sultan) gibi memeleriyle kendinden söz ettirmiş yazardır.*
gardaş bu yazar size ne etti?

bu adam da olmasa gülemicez lan zaten..

buna da kayışı kopartırsak.. tövbe bismillah düşünmek bile istemiyorum..
Sözlüğün onursal başkanı. Acilen zall ın sözlükte referandum yapıp başkanlığı devretmesi gereken abimiz.
çok eskilerden tanıdığım devrimci bir kardeşimdir..

tanışmamız 1997 yılına dayanır, refah partisi gençlik kollarında tanışmıştık. oruç tutmadığı için partiden ihraç edilmişti.. kendisi gerçek bir ateisttir.
(#35484341) Sanatsal entryleri zoklonmoyon yazar.*
adam gibi adamdır.
iyi bir yazar.
nesildaşıma saygılarla.
Sözlüğün en ekonomik değeri olan nesneler * Nesli olan dokuzlar a üyedir.
ünlü yuvarlanmasına neden uğradığını merak ettiğim gomo!
11. nesilin (liseli tayfa) göz bebeği yazar. hiçbir entrysini okumadım şu atatürk ün ne yaptığı anlaşılamayan fotoğrafı olan hariç.

biraz ön yargılı olacak ama sırf popi olucam diye durduk yere insanın canını sıkabilen yazar, sanki orada hiç anlamadın atatürkün ne yaptığını, mına kodumun beyinsizi. der rahatlarım.

kanundan kaçılmaz, kelepçeler.. hadi bana müsade.
(bkz: topuklu ayakkabı/#35519846)

yenge hesabı ele geçirdi galiba iki de bir topuklu ayakkabı deyip duruyor. evet.