bugün

konyalım isimli türküyü yorumlamış olan sarkıcı.
en ünlü konyalılar listesinden mevlana'nin önce birinci sırada olan ve konyalıdan başkasına bastırmamayı prensip haline getirmiş olan bayan.
konyalım türküsünü iki ayak üstünde söyleyebilen memeli.
manda kasa güğümleriyle,lise çağına yeni başlamış bol sivilceli veletler dahil bir çok türk abazasına osbir malzemesini layığı ile yerine getirmiş,göğüsleri ve konyalı olması dışında pek de bilinmeyen,şarkıları da dinlenmeyecek kadar kötü olan hatun kişi..
eski eşiyle baş harflerinin olduğu bir plakaya sahip olan arabasını plakayı değiştirmek için satan, ama sonradan plakayı araba satmadanda değiştirebileceğini öğrenen yürüyen memeli.
"konyalidan ba$kasina bastirmam" isimli nadide turkuyu soyleyen $ahsiyet.
konservatuar eğitimi almasına rağmen popülerliğini göğüsleriyle kazanmış olan şarkıcı kız.
çifte bela adlı bir dizide rol almışlığı olan kimse.
göğüslerini küçülten şarkıcı. hoş olmuş. bir de ağbisi vardır oyuncu. kesinlikle yetenek ve başarıda nadide'yi 10 gömlek katlar. ama popülerlikte değil tabii ki. nadide hep göğüs farkıyla öndedir. (bkz: ali nuri türkoğlu)
bana gore jennifer lopez den hicbir eksigi olmayan kisi. turkiyenin en seksi kadinlarindan birisi.
yeni imaj yaptığından bugünlerde her tv programında karşımıza çıkacak şarkıcı.
memelerini kücülterek avuc boyutuna getirtmiştir kendileri. e haklı kadın diğer türlü 3 kişi anca kucaklayabiliyordu.
uzun zamandır piyasadaki magazin haberlerinden ismini cismini eksik etmiş, ex şarkıcı. gönüller, kendisini tez zamanda, kah güdümlü füzeleri, kah yeni sevgili haberleriyle, magazincilere malzeme olarak görecek günü beklemektedir.
bosanmasından mütevellit tekrar ortamlara akmasını beklediğimiz...
bu gece pazar keyfini sunan bayan. evrim gecirmis sanki. acaba kac ameliyat oldu?
an itibari ile sabah sabah seda sayan kod adlı programa meze olmuş insan, yeni albümünün promosyonunu yapmaya çalışmakta. lakin estetikten tanınmaz hale gelmiş kendisi.
adının bile bu sitede gereksiz yer işgal ettiğini düşündüğüm, kendini sanatçı kabul edebilen şahsiyet.
kendisini namuslu bir genc kiz olarak tanimlayan sarki soyleyen insan.
an itibariyle şov tivi de ahlaklı olarak bi yerlere gelebildiği için birilerine (başını izleyemedim , kim olduğunu da vallahi anlayamadım) acıyarak bakan insan.

(bkz: ben demedim o söylüyo)
şu an beyaz show da anlamadığım sözlere sahip şarkıyı söyleyen iri göğüslü mini etekli kadın .
önceleri "düzenli beslenme ve spor yaparak" verdiğini söylediği kiloları üstünden bugünlerde lahana hapı pazarlamak suretiyle para götüren dişi.

alakalı olarak;

(bkz: paranın sıcak yüzü)
(bkz: paranın gözü kör olsun)

kısaca;

(bkz: para para para)
yırtık dondan çıkar gibi her sitede karşımıza çıkan öff dedirten kadındır. cabbage pow diye bi hapın reklamını yapıyor ama heryerde mi çıkar yeter ya.
vücudunun dörtte üçünün göğüsle kaplı bayan. birde konyalılara karşı zaafı vardır kendisinin.
esas şöhretini ünlü fotografçı erol atar' ın çektiği seksi resimlere borçlu olan şarkıcı.
bir tarafıyla meşhu olmuş konyalı bir hatun.
güncel Önemli Başlıklar