bugün

http://perezhilton.com/20...er-grandson-become-lovers

anormal bir durumdur.
içimizde kalan tüm küfürleri, hakaretleri falan sayabileceğimiz kadın.
haftada torunuyla üç kez ilşkiye giren azmı$ ninedir.
--spoiler--
from the first moment that i saw him, i knew we would never have a grandmother-grandson relationship. for the first time in years i felt sexually alive. i called phil into my bedroom, sat him on the bed, and then i leant over and kissed him. i expected rejection but instead he kissed me back. living with phil as my life partner has been amazing. he cooks and cleans and we make love three times a week. we can't keep our hands off each other...
--spoiler--
torunu jigolo, kendisi subyancidır.
bari üvey olsun yahu. tamam bu da iğrenç ama. yuh lan nereye gidiyor bu dünya?!
ensestin dibine vumuş sapık ruhlu insan ilişkisidir.
(bkz: iğrençsiniz ensestler)
böyle bir ilişkiden sonra bihter ve behlül'ün gözüme pek bir masum geldiğini söylemeden edemeyeceğim.
(bkz: granny)
hem de ensest. öehh
(bkz: ağzından mı öpüyormuş)*
torunu yaşlarında jigolo tutsaydı daha bi sindirilebilecek durum. oha lan torunuyla! gerçek olabileceğine hala inanamıyorum. yok yok olamaz canım! reklam yapıyorlardır. midesizlik lan bu!
torunu ile aşk yaşayan dedenin karısıdır.
batıda ki ahlak anlayışının güzel örneklerinden biridir. Halen batıya özenip buralara bok atanlara duyurulur.
mide bulandırıcı olay.
teenage takılan veya teenage fantazisi olan nine tipidir.
ABD de 72 yaşındaki bir kadının, 26 yaşındaki torunuyla ilişkisi olduğunu ve yakın zamanda çocuk sahibi olacaklarını açıklamasıdır.

[http://www.hurriyet.com.t...unya/14582206.asp?gid=373]
kusturucu bir haber.
ilişki kısmı bir yere kadar insana "aaaa" dedirten, çoçuk sahibi olacaklarını okuduktan sonra insanı tarif edilmez düşünçeler içine sokan yaşlı teyzedir.
ahlaksızlıkdır.
(bkz: kıyamet alameti)
Yozlaşmış ve manevi değerlerin yok olduğu abd toplumunda görülmesi olağan olaylardır.
ünlü olmak için twitter, facebook veya youtube kullanmakla uğraşmamış gibi görünen kadındır.

niyeyse bana düzmece bir haber gibi geldi, torunuyla eğlenmek için bir saçmalık yapıp dünyanın gündemine oturmaya çalışıyormuş gibi. umarım aklıma geldiği gibidir, aksi takdirde düşünmek dahi istemiyorum. kızına tecavüz eden yaratığı dahi bir yerde anlayabiliyorum, şerefsizliktir diyebiliyorum. tecavüz falan, çıldırılırsa çok acayip şeyler değil bunlar. ama aşık olmak? nineyle ilişki yaşamak ve ondan çocuk sahibi olmak? bunu tecavüzcünün midesi bile kaldırmaz be.
sol frame de görülünce iç ses tarafından;
"aman tanrım olamaz, kesin türkiye'dir"
diye içten geçirilen lakin abd'de gerçekleştiği öğrenildiğinde insanı bir nebze olsun rahatlatan olay.
son günlerdeki o kadar sapık vakanın üzerine bir de bunu kaldıramazdık...
allah belasını versindir.
yanlış anlamadıysam kadın 72 yaşında ve çocuk bekliyormuş. vay anasını sayın seyirciler.
ahlaki düzenek olarak yolculuk nereye'yi akla getiren baş yapıt toplumsal sorun tadında, buna ilave olarak oldukça can sıkıcı, 'bu durumda ....... ne olacak, bu durumda kim kime ne gözle bakıyor olacak?' tarzı soruları da günmedeme taşıyacak olan insanlık ayıbı örneğidir.

nine ve dolayısıyla ninenin gözünde çoktan torunluktan çıkış yapmış ahlakzede oğlumuza daha fazla ileri gitmemeleri konusunda konuşma, uyarı, duyuru tarzı girişimlerde bulunacak kimselerin 'daha ne kadar ileri gidilebilir ki?' tarzı sorularla çelişmeleri de kaçınılmaz derecede olası olacaktır.