bugün

sorunlu bayanlarin eylemidir. sorunlu olmalarinin sebebi ise bu eylemin baska bir mantikli aciklamasinin olmamasidir. topuklu ayakkabiyla rahat ettigini savunan bayanlarin agzindan cikanlar genelde "ben alistigim icin oyle rahat ediyorum", "boylesi daha rahat" ve turevleridir. lan bir insan topuklu ayakkabiyla nasil ve neden rahat edebilir?! butun parmaklari minicik bir delige sokup, vucudunun tum agirligini oraya vermenin ne gibi bir rahatligi olabilir ki? ha, bundan sanane diyen topuklu ayakkabi fanlarina sozum: "evet sizin derdiniz beni gerdi. gerildim gece gece oturdum buna sinir yaptim. baska isim de yok."
her ne kadar yürürken şekilden şekile girseler de,hatta bazı bünyeler o topuğu kırabilecek derecede baskı uygulasalar da bayanların rahat ettiklerini söyleyip avundukları durumdur.ama görünen hiçbir zaman o değildir.
seksepalitelerinin tavan yaptığını zannettiklerinden ve bazılarında gerçekten tavan yapmasından dolayıdır bu rahatlık. fiziksel değil ruhsal rahatlık!
erkeklerin fikir yürütemeyecegi bir rahatliktir. topuklu ayakkabi giyen erkek varsa onu bilemem.
şimdi bir çok insan hadde leeen dese de topukluya alışan bayan düz ayakkabı giydiğinde zorlanır.
enteresandır. o kadınların ayakları öpülesi ama ben öpmem ayak severler lütfen.
25 yıldır topuklu ayakkabı giyen annemdir. yürümeyi bilen, yürürken rezil kepaze olmayan bünyelerdir aynı zamanda ve haklılardır topuksuz ayakkabı bel ağrısı yapmaktadır bu kişilere çünkü topuklu ayakkabıya alışmışlardır.
(bkz: topuklu ayakkabı giyen kız bakire değildir)
Sefası sadece 2 saat sürecek durumdur. 2 saatten sonra şişme, ağrı vs. sebep olur.
avuntudur.
topuklu ayakkabıyı kim bulmuşsa bütün kadınlar ona çok şey borçludur.

(bkz: depar bile atarım)
platformlu ayakkabı giymenin sonucudur.
Gayette rahattir diyerek katıldığım onermedir efenim.
Ilk baslarda rahatsiz eder ama devamli giyince hiç bir zorluğu yoktur.
kesinlikle alışan için en rahatıdır. bir kere ayağınız yerdeki ufak girinti, çıkıntı, taşları hissetmez. ayrıca dolgu ya da platform topuk giyip ' aayyy hiiç rahat edemiiiğğyorumm' diyen kızları da hiç samimi bulmuyorum.
platformu olan ayakkabı inanılmaz rahattır. bunu giymeyen bilemez. bende bilmiyordum. test ettim onayladım.
alışmış olan rahat eder. ayrıca zayıf olan da rahat eder.
Alkışlıyorum kendilerini gerçekten. Hayatımda 1 defa topuklu ayakkabı giydim bir kır düğününde telefonla konuşmak için biraz uzaklaşayım derken resmen yerde yuvarlandım.
En son çantamdan sandalet çıkardığımı hatırlıyorum.

Not: Kilom çok normal ayağım da düz taban ama yine olmuyor yine olmuyor.
Alışkanlık meselesidir. Bunun dışında ayakkabının kalitesi önemlidir. Çünkü topuğun yere orantılı olarak basması, yüksekliğin yere eğiminin ayak ortopedisine uygun gelmesi gibi faktörler de çok önemlidir.
Ayrıca silikon, topuklu ayakkabı pedleri kullanılarak ayağın kaymasını önlemek de yürümeyi yarı yarıya kolaylaştırır.
yalandır, inanmayın.

taytla da rahat ediyorlardı geçen biri itiraf ediyor bende kulak hırsızı oldum; "kız geçen geyikli tayt giydim 1 günde 100 tekil hit aldım" öbürüde "hadi yaa inanmam" diyo. bende kulaklarıma inanamadım çektim memesini baktım rüya değilmiş

gideri olmayan tayt giysin o zaman gidebiliyonuz.
Rahat etmek bir yana topuklu ayakkabı bir yana. Ne kadar sevsem de düğünler hariç günlük hayatımda asla giymem. Spor ayakkabı, babet, sandalet, terlik hepsi candır.
sekreter mi bu kız acaba ?
edit: onlar topuklu ayakkabı değil apartuman topuk .