cinsel tabularla tatminsizlik içinde namus belası ile yaşayan kapalı toplumdaki bireylerden içi içini yiyenlerin yaptıkları durumdur.
ceza gerektirir.
maalesef türkiyemizin gerçeği. hükümetimizin bu konuya ciddi yaptırımlar getirmesi gerekiyor.
nasıl bir beyinle yapıldığı merak konusu olan durumdur. *
tüm tacizciler ve buna ses çıkartmayanlar bir meydanda toplanılıp kurşuna dizilmeli.
Bu kadar da net söylüyorum.

Tacize uğrayan kadın sesini yüseltince etraftan hiç ses gelmiyorsa, hiç destek gelmiyorsa, o gün yerle bir olmalı işte dünya.
Tacizciyi otobüsten dahi atmayan insanların, şoförün, yolcuların olduğu bir ülkede yaşıyorsak, Türkiye böyle bir ülkeyse, helak olmayı hak etme yoluna girmiş demektir.
Bu ülke, Türklük; candır kandır. Lakin, ... Lakin işte...

Yaşın yanında kuru da yanar ya, bir kadın daha tacize uğramasın diye, bir kadına daha tecavüz zulmü yapılmasın diye helak edilmesi istenilebilir tüm insanlığın.
(bkz: fortçuluk)
adı üstünde:taciz!
egosunu tatmin etme çabasında olan zavallıların halidir..
(bkz: fortçuluk sektöründe istihdam artışı)
iso 9001 onaylı orospu çocuklarının yapacağı eylem. yapanlar da annelerini, kardeşlerini falan gönül rahatlığıyla bindiriyorlardır toplu taşıma araçlarına.
cinsel tabularla tatminsizlik içinde namus belası ile yaşayan kapalı toplumdaki bireylerden içi içini yiyenlerin yaptıkları durumdur.
ceza gerektirir.
K*rtlerin ata sporudur. Bunu yapmayana kız bile vermezler..
eğer böyle bir şeye maruz kalırsanız;

unutmayın ki suçlu olan o orospu çocuğudur, direkt yapıştırın tokadı.

sesiniz çıktığı kadar da rezil edin şerefsizi.

birkaç tane arkadaş oradan duruma el atar zaten.

daha da böyle bir şey yapamaz.

sesinizi çıkarın..!
orospu çocukluğudur. insan anasını bacısını sevgilisini bindirmeye korkar oldu mına koduğumun yerinde.
2014 Ekim ayında yaşadığım olay.Yanımda ki amcayı kadınların fotolarını çekerken yakaladım. Telefonun kamerası bana döndü. Sonra dayağı yedi defoldu indi..Ağzı burnu kan içinde..
geçen gün bi tanesini yakaladık yermisin yemezmisin. kusura bakmada kardeşim bizde böyle yani
Kürt mürt ayıp oluyo kuyruk yağı mısın nesin ağzını topla
nerden biliyorsun k.... lerin yaptigini
Hayır bakıyorum da sadece kadınlar mı tacize uğruyor arkadaş herkes erkeklere küfretmiş. Tamam onlar orospu çocuğu o ayrı ama erkek taciz eden kadınların olduğunu da biliyoruz. Bildiğin göt elleyen dayayan kadınlar var.
Bulunduğum yerde hiç olduğunu duymadığım durumdur. Bu Insanların kültür seviyesiyle alakalı bi durum.
bunları yapan insan olamaz ya..üzülüyor insan
kadın tacizcilerle ilgili olarak;

napacan abi, bu kadın bana elliyo mu dicen. kadın orada iki zırlasa, bittin. uzak durmaya çalış, yeter.
zamanında okulumdaki erasmuslu malın yeltendiği taciz. eğitim değil olay. alayı birer mm küplük parçalara bölünerek ölürler inşallah.