bugün

entry'ler (389)

kedi besleyen yazarlar

3 tane kedim var..Canlarım benim.

aleesia

Aleesia otomobillere meraklidır.Alıveris sever,playstation oynar,tripin Allah'ını atar.

geneleve hiç gitmemiş erkek

Kirlenmemiş erkektir...

nerelisiniz sorusuna verilen yanıt

Ortaya karışık.

1 60 boyundaki kız

Benim o..Aaaa hiç de umrumda degil misss gibi.Cıtı pıtı cabuk yaşlanmaz tipdenim

survivor all star

Dogukan elendi
Haftaya Begüm elencek.
Newyork odulunu gönüllüler alicak.

tibet mastiff i

Geçen gün veterinerde gordüm 95 kiloymuş. Gözlerinin içine bakmamam lazımmış, küsüyormuş.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

robbie williams -feel.

yüzü kırışmasın diye gülmeyen kadın

Şen kahkahalarımı esirgeyemem kimseden. Ben güpmek için yaratılmısım...Hiç gülmeden olur mu?

hadise başlıkları

Sözlükte hadise yaratmıştır.

miley cyrus mert alaş aşkı

Mert Alas gay'dir. Bu gibi resimlerini birçok unlü ile görebilirsiniz.

sözlük kızlarının sözlüğe girme nedenleri

Türk kızı bunu yemez...Gireriz sözlüğe bakarız başlıklara, entry gireriz, güleriz...bla bla bla.

Not:Neyse boşver..

kadınların ayakkabı sevdası

"Hepsi benim olmalı" dediğim sevdadır...

uludağ sözlük te hz muhammed e hakaret

Olmaz olmamalı, en azindan saygı gostermek lazimdir.

stiletto

Zaten bir ayakkabı ne kadar rahatsızsa o kadar güzeldir. renk ceşitlerini sevdiğim her türlü stilde rahatlıkla giyilendir. Favorim nude, pudra pembesi, kirmızıdır.

clio nun parçası ucuz olur diyen kız

Ne ön yargılılar varmış be sözlük.

sözlük yazarlarının prensipleri

Negatif insanlarla aynı ortam da asla kalmam içim daralır.

lpg motoru öldürüyor yaa diyen kız

Lpg sorunlarinda motor ikaz ışıği yanar. Genelde iyi markaların yetkili servisleri ve ustalari bakmaz. Önemli olan iyi sıralı otogaz sistemi kurdurmak o zaman sorun olmaz.

clio nun parçası ucuz olur diyen kız

Benimdir o. Otomobillere olan ilgim, motor parca, işimde bu zaten. Neresi tuhaf bunun şimdi...Yok ya sadece otomobil değil sanırım 1840 Axorda sorsalar cevap veririm...Smile smile.

acun ılıcalı

Karısı Zeynep Ilıcalı ile evliyken Seyma Subasi ile birlikte olan ve Seyma Subaşından 1 kızi olan medyacıdır.Not: Adriana Lima ile arası limonidir.Nedeni ise Adriana Limanin çok yakın bir arkaşı ile aşk yasamasıymıs.Adriana, Seýma Subabasinin rn yakın arkadasiymıs.