bugün

top için iki çocuk grubunun kavgasıdır.

o zamanlar belkigeliryarin ile sürekli aşağı inip top oynardık. kızlı erkekli bir grup vardı. bu belkigeliryarin ın bir futbol topu vardı. güzel toptu. kim attı hatırlamıyorum. birisi topa vurunca top hoppala aşağı binaya uçtu. neyse biz gittik topu almaya. 3-5 tane kürt bebesi var. dediler bu top bizim. neyse biz kavga çıkaralım bari dedik. e hem top bizim, hem diğer bebeler kürt. biz haklıyız sonuçta. neyse ben bebelere dalmaya gidiyoruz sanıyorum. bunlara bi diklendim, hepsi ayağa kalktı. sağ yanıma bir baktım, ne göreyim. belkigeliryarin topuk olmuş. karşımda kürt bebeleri duruyorlar öyle, yanımda da kimse olmayınca ben de topuklayayım bari dedim. neyse buldum bu belkigeliryarin ı ''yürü lan bu sefer dalıyoruz kaçmak yok sikerim'' dedim. tam gidiyoruz bu yine kaçtı.
ben de artık dayanamadım ''hay senin topuna da, kürdüne de vs. vs.'' saydırdım azıcık.
tüm diyeceklerim bu kadar. teşekkür ederim.
top sahibinin her zaman kazanacagı kavga.
önüne gelenin bu sözlükte yazması sonucu oluşmuş hikayedir. gerçeği ise şöyledir.

o zamanlar beyazmantoluadam ile sürekli top oynardık aşağıda. topum çok güzeldi. o kadar güzel toptu ki vurmaya kıyamıyordum. ah topum. oyyş topum. neyse konudan sapmayalım. top aşağıdaki binaya uçtu. biz gittik beyazmantoluadam ile. gittik. çocuklar dedi ki top bizim vermeyiz. bir baktım beyazmantoluadam kendinden 13 yaş küçük çocuğa yumruk atmaya çalışıyor. kendisi de 14 yaşında filan o zamanlar. o sırada başka bir binadan göbekli bir adam geldi kovaladı bunu, bağırdı buna filan. bu beyazmantoluadam da baktı annesi çağırıyor, koşarak kaçtı.

doğrusu böyledir.
top kavgasıysa kesin bir bursalı vardır. bir kürt bebe olduğu konusunda hemfikir misiniz?
top için yapılan kavgadır.

--spoiler--
top benim topum lan adam olun. alacaksın bana o topu baba24 alman bayraklı olacak.
--spoiler--
2 topun arasinda gecen kavgadir.
topu kestirmeden önceki kavgadır.
top sahibinin, kalecilik dahil hiç bir şekilde futbola ait bir vasfa sahip olmadığı gerçeğinden ileri gelir.