bugün

yanında bulunan daha tipsiz bir erkek.
masaya koyacağı bmw anahtarı.
yok oyle bir dunya dedigim detaylardir. cirkinse cirkindir. parasi varsa parasi var ama cirkin derler. guzel giyinse kiyafet guzel ama icindekinde is yok derler. cirkinsen cirkinsindir. kalbi guzel ise bir tek o ise yarayabilir.
Kabarık bir cüzdan misal ali Ağaoğlu'nu bile yılın en sexi erkeği gösteriyor..
Bir türlü bilinmeyen ve işe yaramayan detaylardır. Olum ne yaptıysam olmuyor. Allaaanı seven söylesin. Bıktım bu tipsizlikten!
Yüzü çirkin ise sakal, iyi yapılmış bir saç, şık giyim. Ama tabi sadece para da olsa olur kimine göre.
many many many much much many. hahahahahaha. rich man very very rich and bitch man.
tipsiz, mal ve cahil bir erkek olduğum halde beğeniliyorum.
nasıl mı ?
resim açıklamaya yeter.*
http://galeri.uludagsozlu...hirli-s%C3%B6zler-846520/
iman.

az namaz kılın da yüzünüz nurlansın mübarekler.
Fizik düzgünse, kılık kıyafeti iyiyse, bedenen temiz biriyse ve tabi sekel derecesinde Çirkinliği yoksa bence gideri olmaması için bir sebep yoktur.
Sakal bi nebze çirkinliği örtüyor.
(bkz: alfa etkisi)
Sakal düzgün çıkıyorsa o iş bitmiştir zaten.
Ayrıca duruşunuz da çok önemli, güvenli ve kendinden emin gözünün.
sakal bıyık ikilisi ya da gözlük.

edit: güneş gözlüğü değil , optik gözlük.
Akışkan, kendini cok iyi anlatan bir dil, engin düşüncelere sahip, öğrenince ufku iki katına çıkaran kıvrak bir zeka, ağır başlı, saygılı biri olmasının yanında biraz uçuk olması tüm yakışıklılık terimini görmezden getirir.
katranı ezmekle olmaz şeker
cinsini ziktiğim cinsine çeker.
boşa çabalamayın aq.
Evlenmesi yeterli. Ondan sonra "Benim yakışıklı kocam" gibi şeyler görebilmeniz çok yüksek ihtimal.
öz güvendir arkadaşlar. öz güveni iyi olan iyi mizah da yapar. ben yakışıklı değilim ama mizahın ve öz güvenin ekmeğini iyi yedim.
Tipsiz erkek yoktur bakımsız erkek vardır.
cüzdan ve kredi kartları.
o kadar tipsiz türk kızı koca bulduğuna göre sizde bir hatun bulursunuz kafaya takmayın.
(bkz: para)

bütün kusurların tek affedicisi para.

parayla hem her türlü imkana sahip olur, hem de istediğiniz tarzı ve şekli şemali elde edersiniz.
(bkz: Poşet)
Suratı ya da eliyle alakalı herhangi bir detay. Ne olursa... Sanirim surat detayı daha tercih edilesi. Gülümsemesi olur, fırçalanmış diş olur, küçüklüğünden kalma kafa yarıkları olur, yenmemis ve uzun kısmının arasi renk değiştirmemiş tırnak olur. Olur yani.