bugün

yeni tanıştığım geç tanıştığım için üzüldüğüm yazar. *
beyler sakin olun kendisi benim fake hesabımdır, boşuna hayaller kurmayın. *
Fake falan değildir. Kendisi şuan 1 metre önümde canlı kanlı duruyor. Daha görmeden çok güzel yorumlar yapmışsınız bi de görseniz nickini sol framede sürekli en tepede görürsünüz.
öyle herşey açık açık yazmakla olmaz ama tek cümle ile özetlemek lazım bazen dimi ?.

"kötünün iyisi, iyilerin dostu kötünlerin düşmanı, koyu beşiktaşlı".
(bkz: the water hep online)
gercekten duzgun bir yazar. duzgun lafini acacak olursak temiz kalpli iyi niyetli tatli mi tatli degerlerini bilip ona gore yasayan kendini bir kaliba uydurmaktansa kalibi kendine uyduran dedigim dedik guclu karaktere sahip on parmaginda on marifet, sosyal, becerikli, zeki bir yazardir. icinde yasadiklarina hic paylasmadiklarina dokundugum insandir. degerinden yitirmeyecek olandir. iyiki olandir.
sabahları erkenden yatan yazar.
sabahlara kadar uyumayan yazardır.

(bkz: doğrusu bu)
yakında çok sevdiği sözlugu bırakacak olan yazardır.
bazen gitmek gerekir ve o gider.. o yüzden o'na göre fazla açıklamaya gerek yoktur.
bana armağan ettiği güzel şarkı teşekkür etttiğim yazar. ve cem adrian'dan uzak durulur mu dediğim yazar.
kendisine zakkum ve cem adrian'ın muhteşem düetini armağan ettiğim yazar:
http://www.youtube.com/watch?v=bmCRWGLdCe4
sözlüğü bırakmayacağına inanılan yazar.
bırakmam.
entry girmede kapıştığım en güzel insandır o kadar güzel ki kapışmayı bıraktım ve birinciliği ellerimle taktim ettim.
güzellikle ilgisi olmayan, bilek ve akıl gücüyle ilgili olan yarışı "alın teriyle" kazanmış olan yazardır.

(bkz: keyiften dört köşe olmak)
güzel yazar hoş sohbet. rihannayı savunur toz kondurmaz.
nöbetçi yazardır sabaha kadar açıktır.
Muhabbeti tatlı hoş insandır. Sinirleri çok zayıftır. gülmeyi çok sever. muhabbeti saran, sevilesi bağıra basılası insanlardandır vesselam.
(#17987308)

bu kadar abartmanın lüzumu yoktur sayın yazar. her zaman yaparız onu ablam gibidir.

(bkz: abla)
arka arkaya iki entrymi beğenip bana mesaj atmış ve bunu daha sonradan fark etmiş sempatik yazar.
abuk bir entry im vesilesi ile, bu gün sabah sularında özel mesajını gördüğüm ve o saatten beri muhabbet ettiğim dişi kişilik. dünya tatlısı, kendisi de muhabbeti gibi sevimli, cana yakın şey.

seni bize götürsem gelir misin, sana börek çörek açsam yer misin? diye sorasım gelen yazar.

edit: bunun nesi eksilendi bilemedim ki şimdi. sevimli işte yahu. şeker bir kız. sen şeker hastasıysan, uzak durman gerekiyosa ben ne yapayım.
kendisi sahipsiz sanıldı sanırım... Zira canını sıkmak için çabalayan buradaki olumlu yorumları bir bir eksileyen beyinden yoksun yazarlar şunu bilmelidirler ki kendisi sahipsiz ve onlar kadar seviyesiz değildir. Ayrıca düşünülen ve yapılacak olan hiçbir kötü yorum "onun güzel insanlığından" bişey kaybettirmeyecektir. Orada burada abuk subuk başlık açmakla olmuyor delikanlılık arkadaşım. Son olarak derdi olan bu ruh hastalarına "biz burdayız" ve hodri meydan diyorum.

(bkz: teker teker gelin lan)
ama artık cevap vermeden edemeyecek olan yazardır. merak edilmesin: dostu düşmanını iyi bilir, takiptedir..
ve yalnızca güzel yorum sahibi güzel yazarlara teşekkür eder, onları yanaklarından kocaman kocaman öper.
ve evet:

(bkz: biz burdayız)
yazdığın yazıyla hem hüzünlendirdin hem de ağlattın*.
gitmek ne mümkün bu yazıdan sonra.
ve sana söz bir süre cem adrian'dan uzak duracağım.
seni üzdüğüm ve kırdığım içinde defalarca özür dilerim.*
seni övücek seni yansıtacak birşeyler yazmak isterdim ama bir sayfa yazsamda tam anlatamam.
iyi ki varsın güzel insan.
dediğin gibi savaşıcam.
ve bir daha gitme lafını ağza almak yok. *
nedense bana böyle sevgi pıtırcığı gibi gelen yazar. etrafındakilere ha bire sevgi dağıtıyor, güzel sözler falan filan, sonra insanlar da ona sevgi gösteriyor. arada bir bazı arkadaşları onu üzüyor başka arkadaşları ayar veriyor falan ilginç.
sevgi pıtırcıkları sizi. *
Hadi hala 1000 olmadimi mesaji ile 1000. Mesajimi atan guzide yazar.

(bkz: ablam)