bugün

late night'ı bırakan conan o'brien'ın yeni programı... 1 haziranda başlayacak. inşallah late night tadı yakalar, ama max weinberg'siz nasıl olacak bilmiyorum...

edit: max weinberg da olacakmış!!!! oley lan!
max weinberg' in de yerini alacağı programdır. california stüdyolarından yayın yapacak olan programdır. ayrıca benim tahminim; late night stüdyosundan daha aydınlık ve daha hareketli bir stüdyo göreceğimizdir.. sabırsızlanıyoruz efendim.
erken saatte yayınlanacağı için edepsiz esprilerin yer alamayacağı yeni şov..
e2'nin yayınlaması muhtemel program.
e2 nin yayınlamadığı program.

hamiş: cumartesi geceleri yine disco kralına kaldık.

edit: uzunca bir süredir veriyorlar efendim, kaçırmayın derim.
e2'nin, yine sadece late night'ı yayınlamaya devam etmesiyle (ki yeni late night'ı, abidik bir herif sunuyor malesef, conan değil) bizi hüzünlere gark eden program.

lan e2. birşey demiyorum lan sana.
e2'nin salı'dan cumartesi'ye conan o'brien saatinde yayımlamaya başladığı program.

http://www.e2.tv.tr/dizi.asp?code=conanobrien
seinfeld ve the new adventures of old christine adlı dizilerle adından söz ettiren, hem emmy'si hem altın küresi olan, tapılası öpülesi insan Julia Elizabeth Scarlett Louis-Dreyfus'u ilk kadın konuğu olarak ağırlayarak beni benden almış olan conan'cığımın gidenini aratmayan yeni programıdır. ayrıca yeni stüdyo los angeles'da olduğu için conan'a daha fazla malzeme çıkması da beklentiler dahilindedir. kimdir la bu Julia Elizabeth Scarlett Louis-Dreyfus diyenler içinse; (bkz: wikipedia)
1-2 gün önceki bölümünde * dünya dan haberleri verirken türkiye de bir programın başladığını yada başlayacağını, programda farklı dinlere mensup din adamlarının birkaç ateisti kendi dinine çekme çabası içinde olacağını söylediği program. hangisi acaba diye merak ediyor insan.

düdüt:harf eskikmiş.
conan ne yapsa güzel olur kanımca dediğim, saatinin öne alınmasından ibaret olsun, kalitede oynama olmasın diye umduğum ve umduğumu bulduğum show.
e2 ne yazık ki kafasına göre yayınlamaktadır, fakat söz konusu conan'sa gerisi teferruattır. gerçekten işini bilen birisi conan o'brien. her programında kendisini geliştiriyor, daha da izlenir bir hale getiriyor adeta.

ah birde türkiye'de şunları tv'den rip'leyen bir insan evladı çıksa da arşivimize eklesek.
http://money.cnn.com/2010..._severance_deal/index.htm
asla smaç basmaması gereken maskotlarıyla yarmıştır. bilgisayar kamerasıyla penisinin fotoğrafını çeken adam diye bir şey yapıp, ona smaç bastırmak nedir?
zekice espirileriyle yardırmanın yanında, düşündürmeyi de ihmal etmeyen conan'ın programıdır.

tvarsivi.com'dan geçmiş bölümlerin izlenebildiği programmış. bu haberi alır almaz nasıl havalara uçtum bilemezsin sözlük.
adamın sanki yüzünde maske varmış ve o saçının ellendiğinde köpek kuyruğu kıvamında bir yumuşaklığa sahip olduğunu hissedecekmişim düşüncesini zihnimde uyandırmayı başaran insan, yine de sağ olsun var olsun gülüyoruz eğleniyoruz nihayetinde.