iron maiden in 2000 lere damgasını vuran sakat parçalarından biri.
solosunda girşinde barış manço'yu anımsatan, daha sonrasında da yerden yere vuran bir iron maiden şarkısı, şaheserdir orası ayrı tabi...
5:40 gibi mükemmel bir solonun bulunduğu iron maiden şarkısı. (bkz: Brave new world) un en iyi üçünden biridir.
ingilizce göçebe anlamına gelen kelimedir.
ani bir şekilde sorulan "en güzel heavy metal parçası hangisi?" sorusuna vereceğim cevaptır kendileri.
iron maiden daha iyisini yapmadan metal müziğin en iyisi.
valla bana nomad diyince direk rapçi gelio (bkz: )http://www.youtube.com/watch?v=x2YYqhmpD_8 .
Sözleri vasat olduğu için gereken değeri görememiş bir iron maiden parçası. Ama müzikal olarak efsane. 4:37 - 7:48 arası diyorum başka da bir şey demiyorum.
Brave New World'ün en güzel şarkısı, aşırı underrated bir şarkı 4 milyon bile dinlenmemiş toplamda.. Herkesin favorisi olan 04:37-07:48 arası enstrümantal bölümün büyük bir kısmı Beckett'ın Life's Shadow şarkısından arak da olsa en sevdiğim 5 iron Maiden şarkısından birisi, hatta bu aralar en sevdiğim diyebilirim. 07:14-07:48 arası şarkının zirve noktası, dalıp gidiyorum resmen dünyadan kopuyorum ve arak olmayan nadir kısımlardan birisi de burası, özellikle bu kısma hasta olduğum için arak olmaması mutlu ediyor beni.