bugün

Efsane bir cenaze sahnesi vardır.

Ne zaman izlesem haykırarak gülerim...
Babamın öldüğü için çok üzgünüm, o dan daha önce ölmesi gereken insanlar vardı... Annem gibi.
izlemek isteyenlerin kanal d yi açmaları gereken film.
1 ve 2'ye göre çok vasat bir filmdi.
aylardır bekletip yeni izlemeye başladığım film. daha dakika 10 gol 1.

--spoiler--
zach'in babasının cenazesinde hitman blood money oyununun menüsünde çalan operamsı parçayı söylemesi koparttı beni.
--spoiler--

genjuro söyledi sağolsun. ave maria'ydı parçanın adı.
alan garner: ben kendimi hep tek kişilik bir kurt sürüsü olarak görürüm sonra kardeşim eve dogg'ı getirdi sürüme bir kişi daha katıldı ama bu sürüye ilk katılan benim dogg benden sonra girdi

hangover'daki bu repliği ile 3 filmide izletmiş yarmış koparmış karakter.
serinin diğer filmlerinin tadını veremeyen filmdir.
beklentilerimin çok altında kalan filmdir.
pek iyi olmamış filmdir. 1.'den sonraki düşüş devam ediyor bana göre, 1'deki hava 2'de de yoktu ama 2 gayet güzeldi. bu filmin ismi bile uymuyor aslında.
geçiş filmi gibi birşey olmuş. serinin 4.sü için soluklanma zamanı. ama 4. filmi bomba olacağa benziyor. hs bu film için söylenecek tek şey ise vasat altında.
eklenti; hani 4.sü olsaydı iyi olurdu manasında. bir umut bekliyorduk.
çok güldürmeyen, ama eğlenceli film. sonunu izlemenizi ben de aynen tavsiye ediyorum, filmden daha komiktir çünkü...
Eskişehir' de çok popüler olan öğrencilerin genelde tercih ettiği barlar sokağının gözde barlarından biridir.
serinin birinci ve ikinci filmlerinde güldüğüm kadar gülmediğim, yine aynı serinin üçüncü filmi.
dün akşam moralim yerine gelsin diye izlediğim fakat beni daha da bunaltan filmdir. komedi filmi olmadığı kesin ama ne olduğunu hala çözemedim.
bitmesine üzüldüğüm seri. sonunda aklımda çok soru bıraktı. bir film daha çekebilirlerdi.

--spoiler--

alan evlendikten sonraki son gece ne oldu amk? stu'da silikon vardı lan. o geceyi bir film yapabilirlerdi de işte..

--spoiler--
--spoiler--
alan'ın kadınla öpüştükten hemen sonra pantolonunu indirmesi bombaydı. onun dışında zaten pek bir şey yok... extasy yok, alkol yok, kafa yok... tat yok.
--spoiler--
ilk iki filmin yanında sönük kalmış, onlar kadar güldürememiş film. ama yine de bu ekip olunca güldürüyor.

serinin dördüncü filmi bomba olacak gibime geliyor.

--spoiler--
memesi çıkmış olum adamın!*
--spoiler--

sanırsam 5'e kadar götürecekler filmi. zira 4. filmi saymazsak geriye sadece phill kaldı. gerçi o evli ama olsun.
Sinemaya verdiğim paraya acımama sebep olmuş nadir filmlerdendir. Hayır, ilk iki filmi * bu kadar sağlarken bu kadar yavan bir film yapmayı nasıl becerebilmişler anlayamıyorum
Hangover 4 un alt yapısı için çekilmiş bir film.
3. filmi hayal kırıklığı yaratandır. Bir diğer örneği için.

(bkz: goal 3)
hangover 3 = chow. *
hangover için böyle yazmak hiç hoşuma gitmese de hangover 3 tam bir hayal kırıklığıydı. güldürdü mü tabi ki güldürdü ama ilk iki filmdeki film bittikten sonra hadi basıp bir yerlere gidelim hissini oluşturmadı. mesela ben eve gidip yattım.
ilk filmin başarısından sonra gittikçe kalitesi düşen bir serinin son halkası. Bu da olmamış arkadaş.

--spoiler--
Alan bile dişi benzeri birini buluyor, biz hala ele bakalım!
--spoiler--
tam bir hayalkırıklığıdır. zerre keyif vermeyen, gişede ilk iki filmin ekmeğini yemiş, serinin son filmidir.
izlemek üzere gittiğim fakat gittiğim kişi ile ettiğim muhabbet daha tatlı gelince ikinci yarısında çıktığım filmdir. film kötümüydü de muhabbete sardım yoksa muhabbete sardığım için mi filmden pek tat alamadım bilmiyorum.
güncel Önemli Başlıklar