bugün

yardımsever yazarımızdır, hoş gelmiştir.
hoşgelmiş.
nickinin içinde 2 tane woman geçiyor, kesin kadın yazar. saldırın.
feminist yazarlarca hunharca eksilenecektir.
kadın düşmanı yazar bence.
sıkıntıları olan yazar. allah şifa versin kardeş.
öncelikle rezervenizi yapın kurulun bakayım:
türk kızı@the best woman is dead woman
ekşi sözlükte bilkentlikizaraniyor da yaptı bu arkadaşın yaptığını ve ayakta alkışladım. mal dedektörüdür.
evet ota boka duygusal triplere girenleri ifşa eder. ekşide millet itirafı kesti, ifşa edilen entriler, sahipleri tarafından silindi:
"he yav amma salakmışım" gerekçesi ile.
insan sikile sikile adam olur falan filan.
bir de search and rescue var. o da fena yardırıyor türk kızı başlığında.
b salonundaki gösterim için de girişler buradan:
(bkz: bilkentlikizaraniyor/#15629437)
search and rescue olabilir.

sevdim seni genç.
ekşi'dekine benzer bir türk kızı tezi hazırlamış yazardır. tebrik ediyorum.
supernatural dizisi hakkında detaylı bilgi sahibi yazar kişisidir, severiz kendilerini.
Adamdır. Çok sevdim ben bunu.

Tam böyle rakı masasına oturup, karşılıklı saatlerce sohbet edilecek adam. Selam ederim.
artık takipteki yazardır. troll olmasında araştırmacı olsun-nasihat değil sadece bir dilek-.
hem türk kızı başlığı altında yaptığı tespitler güzel olmuştur.

yanlız nick i son derece saçma. the best woman is my woman gibi birşey olsaydı daha güzel olurdu.
türk kızı başlığında, sözlük yazarlarının itirafları ndan aldığı örneklerle şahane yorumlarını kıl payı şansla okuyup haybeye artıladığım, artık silik olmuş yazar. iyi ki o esnada başka şeylerle uğraşırken ilgili başlığı yan sekmeye almışım. sayfayı bi freşledim hepsi yok olmuş.

niye sildiniz bu adamı, lan adi modlar? yaptığı bir tek yazarların itirafların altına iki kelimelik yorum yapmak.
Hey allahım...

Trollüğü bile beceremeyen embesilleri silmezsiniz, bunun gibi ilk günden kaliteli yazan bir yazarı mı sildiniz? Pes.
güncel Önemli Başlıklar