bugün

görsel
bu tarz konularla prim yapmaya çalışmaktan daha normal bir durumdur.
ustune giyilmesinden daha uygun buldugum durum.
(bkz: hiç giyenle giymeyen bir olur mu)
g string, tesettürün dışına değil de içine giyildiği sürece herhangi bir abukluğa sebebiyet vermeyen eylemdir.

tey allah'ım ya..

hani tesettürlü (!) hatunun düşük bel pantolonu sebebiyle g-stringini görüp de böyle bir tespitte bulunursun, o zaman anlarım. öperim hatta seni. "böyle tesettür olmaz olsun" de, "bu ne perhiz bu ne lahana turşusu" de, ne dersen de o vakit. ama "hacı bu tesettürlü ya, aslında bunun içinde ne biçim malzeme vardır kim bilir, pii" fantezisiyle yaklaşıyorsan olaya, o zaman "hele bi yavaş ol yiğenim" derim işte. zira fanteziden, hayal dünyasından ve art niyetten başka bir şey değildir bu. art niyet diyorum; çünkü yüzünden başka hiçbir yerini göremediğin bir kadın üzerinden tahrik olmak, geniş bir fantezi dünyasına sürüklenmek, ağzının suyunu akıta akıta masallar anlatmak ya ileri düzeydeki abazalıktan ya da art niyetten ötürüdür, başka açıklaması yoktur bunun. ha bu ikisi tek bir bünyede de toplanabilir tabii. o bünye tadından yenmez zaten, beni aşar.

velhasıl o g-string dışarıya gözükmediği müddetçe ne o tesettürlü namussuzdur, ne de taşıdığı tesettür anlamını yitirmiş olur. eleman belki kocası için giyiyordur g-stringini. yasak mıdır, yoksa günah mıdır? ya da kocayı mocayı bırak lan, kadın sadece sevdiği için giysin g-stringi. hatta, bak şimdi heyecanlancaksın biliyorum, içine mini etek de giysin bir de. sana göstermedikten sonra, isterse dal taşak dolaşsın evinde. kime ne?

tesettürlünün, mini eteklinin ya da daha başkalaştırdığın pek çok kimsenin tercih ve cinsel hayatından sen mi sorumlu oldun? veyahut hormonlarına mukayyet olamamaktan mütevellit, "bari başkalarının hormonlarının bekçisi olayım" mı der oldun?

nedir evladım amacın? birilerini sürekli başkası olarak göstermek değilse, nedir yani..
** madem saçı açmak erkeği tahrik ettiği için günahtır ve yasaklanmıştır ben başka tahrik edecek şey bulurum mantığındaki bazı dini bütün müslüman kardeşlerimizin zavallıcıklı durumu..
**Onlarda daha ne numaralar vardır denilesi durum...
**Saçı açık kadınına erkeği tahrik eden bir cinsel obje olarak bakan,erkeğe de sen bir tutam saçtan tahrik olan cinsel sapıksın diye bakan kuş beyinlilerin durumu..(işin ilginci evet biz böyleyiz diyip kabul edenler var bu durumda.)
**yaw yürüyün gidin deyip pes edilesi durum.
örneği bu linktedir.

http://www.youtube.com/watch?v=i7oZ4xUsfUk
"turkse chick " youtube ta örneği görülebilir.

yolanthe diye manyak ötesi seksi bir hatun oynamış.
karının başı kapalı bacak arası açık demektir. yollu türbanlıdır.
milletin donuna kadar meraklı olan dedikoducuların ortaya çıkmasını sağlamış olay.

(bkz: dedikodu yapan erkek) *
ne yani, başınıza kumaş takınca içinizdeki fahişe ruhu arındırıyor musunuz? diye sordurabilen bir sorunsal.
kimseyi ilgilendirmeyendir, "askeri üniformasının altına tanga giyen yarbay" gibi bir başlık teziyle nispete müstehak saçmalıktır ki bu da kimseyi ilgilendirmez.
g stringin üzerine bişi giyilmeden dışarı çıkılmasına tercih edilecek durum.
"belden aşağım islamiyeti kabul etmedi benim o yüzden giydim."diyerek kendini savunabilir giyen kişi bi parça.hıhı oldu cevabını alır büyük olasılıkla da.
(bkz: göz görmeyince gönül aldanır)
tesettürsüz olanın da tesettürlü olanın da özgürce yapabileceği şeydir.
(bkz: türbanın içine g string takılması)
tesettur dışına giyilmediği sürece giyeni ilgilendirir.
kişinin tatmin olmasını sağlamaktadır.
normaldir. anormal olan bunu dışarıya belli edecek şekilde giymesidir. örtünmenin mantalitesine terstir çünkü. buna karşın helali için giyip renkli geceler geçirebilir, öyle bir yaklaşım var ki sanki tesettürlü insan seks yapmamalı. tövbe tövbe...

g-string yok fantezi iç çamaşırı yok peki ne var lan it?
budur.
http://fikirsel.ipbfree.c...sel/post-9-1201356691.jpg
çok merak ettim; dindar olabilmek için pazen don mu giymek gerekiyor?
kişisel tercih.
(bkz: kapalının açığını yakalamak)
Ne acaip insanlar var dedirtecek bir başlık. Yani görünen kısmını hallettiler şimdi görünmeyen kısmındalar mı? Şimdi bi tesettürlü bayan çıkıp bi dolu küfür edecek,sonra ortalık iyice karışacak. Tamamen haklı olsada kalkıp işte tesettürlüler şöyleler böyleler diye bi ton edebiyat dökecekler.