bugün

yeni dünya.
(bkz: jeux d enfants) gecenin bir vakti zaplarken denk geldi. * **
(bkz: 12 angry men)

gecenin bir vakti televizyona bakıp uyumaya çalışılır. o sırada trt açıktır ve bu film oynamaktadır. izleyenler bilir, film sadece diyaloglardan ibarettir. fakat öylesine sürükleyicidir ki film, uyuma isteği bir anda biter ve sonu merakla beklenmeye başlar.
1612 "Çariçe ve Köle"
(bkz: 50 first dates)
-oldboy
-çalgı çengi
-ghost.
(bkz: eurotrip)
yıldız tozu. birgün tv 8 de izlemiştim tesadüfen açmıştım o kanalı. çok güzel fantastik bir filmdi.
yedinci mühür.
komşu kızı
(bkz: mary and max)
(bkz: equbilirium)
kingdom of heaven.
Caillou.
yaşam şifresidir. şiddetle tavsiye ediyorum !
2005 yazında, sevgilimin beni terk ettiği gece, cnbc-e den tesadüfen izlediğim ayı filmini tavsiye ederim. sevgilisi tarafından henüz terk edilmiş beni, duygusallığın doruğuna ulaştırıp, 1.94 boy 105 kiloluk halimle hıçkıra hıçkıra ağlatmıştır.
edit: ulan! ayıya mı üzüleyim? bana mı anlamadım.
saniyeler sonra gelen edit: tamam eksile de, niye eksiliyorsun bir açıkla. filmin adı ayı. istersen google a yaz da bak.
RRRrrr'dır.
(bkz: El Secreto de Sus Ojos)
(bkz: the bucket list)

sırf film almak için almıştım ve karşıma hayatımda en beğenerek izlediğim film çıktı.
onur ünlünün "beş şehir" filmi. hayatımın değişmesine sebep filmdir. rastgele torrent sitesinden "indireyim de bi kaç türk filmi izleyeyim bari" diye indirdiğim filmdi. şu an izlediğim en iyi filmler arasındadır kendisi.
dram sevenlere şiddetle tavsiye ederim.
kült filmleri tesadüfen izleyen zihniyeti gözler önüne sermiştir. ayrıca matrix diye bir film var süper. matrix'i uzun kafası olan bir adam oynuyor. vurdulu kırdılı hem de. cd'cide 2 milyona bulursunuz.

2 dk. sonra editi: şimdi bir daha baktım başlığa hepinizden utanıyorum.
can sıkıntısı yaşarken bir anda karton kutuda gözüme çarpan bir film.
(bkz: the cable guy)
(bkz: boleyn kızı)
stalinin kayıp oğlu gibi bir film vardı. adı böyle bir şeydi. aha da o işte.
little children.