bugün

Return to base. Bir güney Kore filmi esasen ama değme bir filme tas çıkartacak aksiyon sahneleriyle dolu. Benim gibi ucakli filmleri sevenler için tavsiye olunur.
(bkz: captain fantastic)
özellikle 3 idiots çok şaşırttı.
(bkz: 3 idiots)
(bkz: inception)
(bkz: tabutumu gıdıklama)
(bkz: the pianist)
midnight run.

robert de niro filmi.geceyarısı avı diye gösterilmişti.gerzek show tv gece 1 de vermişti.
(bkz: Blast From The Past)
vakit geçsin dıye izlenen fakat vaktin durmasını istediğiniz filmlerdir.

çatı katı (loft) bunlardan birisidir.
(bkz: once)
Cakallarla dans.
makinist, beş parmak, limitless, jumper, rose red konağı, the illusionist.
bunları izlemediyseniz kesinlikle izlemelisiniz.
çizgili pijamalı çocuk.
little children.
stalinin kayıp oğlu gibi bir film vardı. adı böyle bir şeydi. aha da o işte.
(bkz: boleyn kızı)
can sıkıntısı yaşarken bir anda karton kutuda gözüme çarpan bir film.
(bkz: the cable guy)
kült filmleri tesadüfen izleyen zihniyeti gözler önüne sermiştir. ayrıca matrix diye bir film var süper. matrix'i uzun kafası olan bir adam oynuyor. vurdulu kırdılı hem de. cd'cide 2 milyona bulursunuz.

2 dk. sonra editi: şimdi bir daha baktım başlığa hepinizden utanıyorum.
onur ünlünün "beş şehir" filmi. hayatımın değişmesine sebep filmdir. rastgele torrent sitesinden "indireyim de bi kaç türk filmi izleyeyim bari" diye indirdiğim filmdi. şu an izlediğim en iyi filmler arasındadır kendisi.
dram sevenlere şiddetle tavsiye ederim.
(bkz: the bucket list)

sırf film almak için almıştım ve karşıma hayatımda en beğenerek izlediğim film çıktı.
(bkz: El Secreto de Sus Ojos)
RRRrrr'dır.
2005 yazında, sevgilimin beni terk ettiği gece, cnbc-e den tesadüfen izlediğim ayı filmini tavsiye ederim. sevgilisi tarafından henüz terk edilmiş beni, duygusallığın doruğuna ulaştırıp, 1.94 boy 105 kiloluk halimle hıçkıra hıçkıra ağlatmıştır.
edit: ulan! ayıya mı üzüleyim? bana mı anlamadım.
saniyeler sonra gelen edit: tamam eksile de, niye eksiliyorsun bir açıkla. filmin adı ayı. istersen google a yaz da bak.
yaşam şifresidir. şiddetle tavsiye ediyorum !
Caillou.
kingdom of heaven.
güncel Önemli Başlıklar