bugün

soğuk kış günlerinde bir tane edinilmesi gereken bardaktır. sıcağı sıcak, soğuğu soğuk tutan kurtarıcıdır. sıcacık çorbanızı doldurup, derste lıkır lıkır içme şansı verendir. kendisi şöyledir:
görsel
süper ötesi bardak çeşidi.
büyük icat.
nerden hangisini alsam diye karar veremediğim eşya. çok yararlı.
her öğrencinin edinmesi gereken müthiş kullanışlı, fevkalade faydalı eşya. özellikle sınav haftalarında artan kahve ihtiyacını karşılamak amacıyla o kadar sık kullanılır ki yıkamaya ihtiyaç duyulmaz. içindeki sıvıyı sızdırmayacak şekilde kapanabilme özelliği olanları almaya özen gösterilmelidir. böylece çanta, sıra altı gibi yerlere konulduğu takdirde "eyvah damlatacak" korkusu yaşanmaz.
yüzyılın icadı. sıcağı sıcak soğuğu soğuk tutabilmesiyle ünlüdür. son 3 yıldır elimden düşürmediğim yeşil olanının dışında bugün üstünde gözlüklü smileyimsi bir çizim bulunan ama metal değil cam olanından aldım. mutluyum huzurluyum.
ancak kaliteli ve ergonomik olduğu sürece işe yarayacak ve soğuk kış günü dostu olabilecek bardak.

benim gibi promosyon ürünü nescafe termos bardağı alırsanız kafanızı doksan derecelik açıyla kaldırıp delikten kahveyi somurursunuz yine de akmamak da ısrar eder. illallah ettim.

ayrıca böyle bir ürün alırken iç malzemesine özen göstermenizi tavsiye ederim. bazı kalitesiz malzemeler içine koyduğunuz sıvının tadını bütün bütün bozuyor. sanırım buna kanser riski deniyor.
5 tl'ye satılanlarının rezil gibi plastik-metal karışımı kokup kahve keyfinin içine ettiği ürün. kullanışlı ama parasını bastırıp kalitelisinden almak şart elbette.
Matara mantıgıyla elde dolastirilan ama cool duran aksesuar.
bu aralar 22 liralık nescafe goldun eşantiyonu yarım saat boyunca kaynar kalıp sonra soğumaya başlıyor ortalama 45 dakikada içilmesi gerekir, yani pek de kullanışlı değil.
+100 yandan yemiş plaza çalışanı itemi.
en kralı contigo'dur.
hayat kurtarıcı, mucizevi buluş. vallahi bir çok insandan daha çok seviyorum bunu. başlarda 25 TL'ye bir dükkandan standart bir kupa almıştım. bir süre sonra plastik kokusu gelmeye başlayınca araştırıp daha iyisini almaya karar verdim. Türkiye'deki en iyi üreticisi contigo markasıymış. aldım denedim gerçekten denildiği kadar var. Fiyatı biraz pahalı ancak verdiğiniz paraya değiyor.