bugün

bu da gitti aq.
Susmak...En doğrusu bu!
Konuşmaya değer bir duygu kalmamış demektir..
kitaplarımı getir.
inşallah evde kalırsın denilebilir.
Ergenlik çağı terkleri en boktan olanıdır. intikam almaya çalışmalar, beddualar, küfürler hep ilk cümlelerde barınır, zaman önümüze güzel fırsatlar getiriyorsa her terk kazançtır. Canım üzme kendini, yoluna bak diyorum terk edilmiş kişilere.
iz birakanlar unutulmaz, ver ver atese ver bizi, bir iz birak burda
iz birakanlar unutulmaz.
ne hali varsa görsün.
+senden ayrılıyorum berkecan!
-tmm ceren bana bi arkadaşını ayarlar mısın ?
söylenecek söz yoktur. kapı çarpılır ve gidilir.
-kendine iyi bak...
güle güle der.ve karşı taraf'da sanada güle güle der ve giderler.
"senin sikin taşşaaan sağolsun güzelim"
''durduğun kabahat. seni seven kalbime, sana güvenen aklıma s*çıyim.'' denmiştir tarafımca.
'vay mına koyiim yaa'
bu sözün argo -ve hatta küfür- olmasına aldanmayın. dünyanın en duygusal sözüdür o anda. bunu diyen insan ayrılmak istemeyen, ayrılırsa boka batacağını bilen insandır. şaraplar, radyoyla sabahlanan geceler, tvana boş boş bakmalar gelir gözünün önüne. çünkü hayatını ona bağlamıştır ve o da gidince 20. kattan aşağı düşüvermiştir...
-"eğlenmek için çıkıyordum zaten"
(bkz: yolun açık olsun)
gittikleri gibi gelirler. **
disi hededino: dinocum???

hededino: ha???

disi hededino: biliyorsun seni cok seviyorum, bildigin gibi bende seni cok seviyorum...

hededino: evet biliyorum dinozirecem...

disi hededino: ayrilsak fena olmaz diye düsünüyorum...

hededino: ayrilalim sonunda kafam rahat eder, istededigim sarisin esmer kumral dinoyla rahat rahat gezebilirim artik, icimde aldatma korkusundanda kurtulmus olurum... Oh beee... (icindeki ses: lan yapilirmi bu bana)

disi hededino: ne diyorsun sen???

hededino: ayrilmadikmi senin ne isin var burada bebek...

disi hededino: hö???
- gelecek, it gibi gelecek, yalvaracak, ayağıma kapanacak, görecek o zaman kalp kırmak nasıl oluyormuş. Ahan da şuraya yazıyorum(işaret parmağını dilinde ıslatarak masa üzerine sürter). Bu dediklerim çıkmazsa da şerefsiz oğlu şerefsiz çocuğuyum...
+ tamam abi sakin ol. Değmez bir kız için bu kadar üzülmeye...
-(Karşı tarafın ne dediğini hiç umursayarak söylemine devam eder). Ulan ben ona herşeyimi verdim lan... Saçımı süpürge ettim, bale dedi gittim, opera dedi gittim, ne kadar minnoş aktivite varsa gittim, gıkımı çıkarmadımm... Ulan ben kim opera kim lan. Silah zoruyla gitmem lan, ama gül cemalinin hatrına gittim. Demek buymuş onca yaptığımız şeyin karşılığı.
+ Abi haklısın ama üzme kendini bu kadar. Vur... şerefine içelim, hayata içelim, daha yaşımız genc, sağlıklıyız, takma bosveerr...
- Hayatın a.ıınhaa koyimm ulann. Ben boyle adaleti .ikiiimm..Ama bak buraya yazıyorum ;
gelecek , it gibi gelecek, ben bir eşşeklik ettim nolur beni affet diyecek, ayaklarıma kapanacak...
+ gelecek abi, tabi gelecek..(iç ses: y.rraagıım ne gelsin operaya gitmişin bir kere sabahtan beri çok menem bişi yapmıs gibi paso soyluyon; ben sana ne diyim daha) Garson, hesabı versene!
- olum daha yeni başlamıştık lan, nereye gidiyoz?
+ abi inanır mısın kütahyadaki dayımlar gelmiş acil benim kacmam gerek, gecerken seni eve bırakırım.
- dayının a..nıhaagoyimmm!!
kafanı toparlaman için sana zaman veriyorum.
böyle hayatın taa.. die başlar ve devamında hayata karşı nefret dolu cümleler kurulur.
''si.tir git! .'' denir baştan. sonra sonra yalnızlık seanslarında yokluğu hissediliyorsa ve pişmanlık ,özlem varsa , takkeni önüne koyar başlarsın hatalarını deşmeye..keşke ..keşke diye.
buralardan gitme buralar gitsin sen gitme gitme cözecekse biri gidecekse buralar gitsin sen gitme diye baslayan sözler 3 vakte kadar allah belanı wersin allah seni kahretsine dönüsür.
gitmeden bi anket yapalım mı ?
hemen çirkin mirkin bir kız bulmam lazım.