bugün

insan vücudunun 4'te 3'ü sudur. tüm kadınların 4'te 3'ü ilgidir.
Bakım tarz ve çekicilik...
(Parfüm, para, kremler)
not:terazi burcu erkeği.
ben terazi burçlu erkeğim ama ilgiyi sevmem, kadinlar sever ama heleki terazi burçlu kadinlar.
Meme uçlarını ısırırken çok acıtmayın. Hiçbir kadına yapmayın bunu zaten. Hayvan mısınız?

Geberin.
tahteravalliye oturtun, size doğru kayacaktır.

ne diyorum ben aq.
ağırlık verin.

görsel
ondan daha entellektüel ve karizmatik birisi değilseniz, yanına bile uğramayın, sümüğünü bile atmaz. bir de sevişirken ayaklarını bile öpün.
Okuyun,arastirin, yazin. Entelektuel birikim cok onemli. Tipe cok da takilan kadinlar degiliz.
Bi de sadik olun. Picligin luzumu yok.
aynı burca mensup olup ve burcu sureklı takıp ederek onu etkılemek.

tabii kadın burclara takıntılı ise.
Ben terazi burcu erkeğiyim, burçlardan insanlara bir bağ olduğunu düşünmüyorum, biz var kabul ediyoruz, misal eşinizle tartışacaksınız dese ben bekarım dediğiniz an %100 çıkmış oluyor mu?
Sonra burç yorumu yapmak kolay.

26 aralık sabahı tüm burçların insanları yattığı yerde uyanacak ve uyanmayan başka diyara yola çıkmış olacak. Hadi yalan de...
Orjinal olun. Biraz da entel olun.
daha önce hiç teraziburcunda olan bir kızla tanışmadım öyle uzak birşey.
ben terazi burcu kadınıyım,
burçlara inanmamakla işe başlayabilirsin dostum ehe.

(bkz: sözlük yazarlarından aforizmalar)
Kemik atın.
Yeter. (bkz: rezzan kiraz)
ingilizler masonlar siyonistler bu tabloyu zaten önceden hayal edebiliyordular 1. Dünya savaşının görünmeyen amaçlarından bir taneside çok uluslu devletleri yıkmaktı avusturya macaristan osmanlı çarlık rusyası gibi bir çok imparatorluk formundaki devlet bu savaştan sonra varlığını kaybetti.
KendiniZ olun.
Mümkünse kova burcu olun.
Evlenme teklif edin.
Nefes aldığınızı hissetse yeter.
Yazık la onlara.
hayattan zevk almayı başarın yeter. bunun nasıl olduğu önemli değil.ister çok zengin olarak bu zevki satın alın isterseniz bir hippi gibi içinizden geldiği gibi takılın.

terazi burcu kadını hayattan zevk aldığınızı keşfedip bu özelliğinize ortak olmak isteyecektir.
Bunları elde etmekle ugraşarak zeka seviyenizi düşürmeyin rica ederim.

Gösterise paraya düşkün hanim kizimiza paraların ucunu göstermek yeterli. Kendisi size gelecektir.
uğraşmayın. dengesiz halleri sizi çileden çıkarabilir. aşırı sevmeyin, ilgilen bunalır bunlar. aşırı ilgisiz bırakmayın, yalnız kaldığı zaman kafasında bir senaryo kurar ve sizi piç gibi ortada bırakır. malum dönemlerin de ölü taklidi yapın, yoksa gerçekten kendinizi öldürecek duruma gelirsiniz. yani kısaca ben çözemedim. çözen varsa buyursun bana da öğretsin. para veririm. *
Gizemli olun. Her şeyinizi sosyal medyada ve arkadaş ortamında meydana dökmeyin. Kültürlü olun. Muhabbetiniz futbol muhabbetinden ileri geçebilsin. Bir ressam adı olarak picasso ve davinciden fazlasını bilin. Bir anda söyleyeceğiniz kültür akan sacümlelerle şaşırtın. Sanıldığının aksine partnerinde fiziksel özelliklere pek önem vermeyen bir burçtur. Onu beyninizle etkileyin.
Dengesizlik yapmayın.
terazi erkeği olmak. *