bugün

(bkz: niye böyle bir şey isteyesiniz ki)
sırasıyla saygı, ilgi, değer, olgunluk sayılabilir.
Biraz ilgi göstermek işe yarıyor.

Teraziler çok Çabuk bağlanıyor. Sadık, sevdiğine sahip çıkan, sevimli tipler genelde. Yerim onları..
Kotulugu unutan, yapilan iyiligi asla unutmayan insan bunlar.

Buna ragmen kiriyorsaniz hatayi kendinizde arayin.

Zor degil yani elde etmek.ama aslinda cok zor.
Ona sevildiğini hissettirmek yeterli.
sevildiğini hissettirin ( terazilerin hisleri kuvvetlidir) duygusaldırlar her ilgi gösterene inanmazlar hemen güvenmezler ama gerçekten sevildiğini hissettiklerinde sizi gerçekten önemserler.
standartı olmayan yollardır.
bol bol yalan söyleyin. sevdiğinize, aşık olduğunuza onsuz yapamayacağınıza inandırın. saf insanlardır çabuk inanır, güvenir, bağlanırlar. sonra da ben sana layık değilim deyin gidin. belki buna da inanırız ne de olsa safız.
çok sevin, paranız olsun, eğitimli ve terazi kadınına söz geçirebilecek kadar adam olun.
Elde etmeyin, yol yakınken dönün bu hatadan.
Tutku önemlidir terazi için. Sevgi burcudur. Çok sevip, sevilmek ister. Sevginizin azligina inaniyorsaniz uzak durun.
icinde tek tas olan koca bir buket gul yollamak.
ona terazi alın.
(#23570400) gerçekten yeterli olmayandır, hiçbir şekilde.
Elde etmekten ziyade onu etkilemek istiyorum hazır başlık varken yenisini açmak istemedim. 2 haftadır tanışıyoruz ve ondan hoşlanıyorum. Fakat ona açılmak yerine onunda bana ilgi duymasını istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim. bayan erkek farketmez herkesten yorum alabilirim.
Boğa burcu erkeği olmak.

Arkadaşlar erkeksi olacaksınız kılıbık olmayacaksınız. Net olacaksınız cesur olacaksınız. Ne anlatalım aq ya.
boş konuşan bir tip olmayın, size saygı duymasına, ilgisini çekmeye bakın. sıradan romantiklikler pek işe yaramaz, daha farklı yaratıcı olun. haksızlığa, adaletsizliğe tahammül edemez asla o tip insanlardan olmayın yani ne bileyim ya, ben terazi burcuyum ve böyle yani.
Kantar al zaaa.
Adam olun.
20. Entry de bahsedildiği gibi biz teraziler böyleyiz. Ben de bir terazi erkeği olarak bir çok kızı hoş konuşarak etkilediğimi söyleyebilirim.
(bkz: zordur oğlum zordur o yolları durdur)
akıllı, adaletli ve merhametli olmak şarttır. benden söylemesi. bir de zengin olursanız 1-0 öndesiniz.
burçları "terazi" olmasına rağmen dengesizin önde gideni olduklarını bilin, verdiklere söze güvenmeyin, siz de aynen onlar gibi dönek ve kaypak olun. arkasından iş çevirin. yüzüne tamam deyip sonra "ay ben yapamıcam ya" falan deyin. kendilerine olan benzerliğinizi böyle görüp direkt aşık olurlar.
Dengesiz ve kararsız olduğu için elde etmek sıkıntılı bir süreç olur elde ettikten sonrada ne olacaģı hiç belli olmaz.
Terazi kadını olarak önerim; ağır mesafeli, zeki, genel kültürden nasibini almış olun. Ona diğer insanlara davrandığınızdan farklı davranın ve size ihtiyaç duyabileceğini hissettirin.