bugün

-kendilerinden soğuturlar hacı.
+lan sen hiç mi kokmuyorsun sanki?
-ama ben erkeğim..
+siktir!
kızım 45 tane dizi izliyorsun; hiç mi reklamlara bakmıyorsun? (bkz: rexona)
(bkz: birinden soğuma sebepleri)
insandır, normaldir.
(bkz: kızların sıçmaması)

ayrıca terleyenleri de mevcuttur.
hele bir de insanın dibine dibine veriyorsa kokusunu yanında nefes bile aldırmayan kızdır.
yanmış bamya yemeyi gibi kokanları en berbatlarıdır.* *
kız ya da erkek farketmekisin yurdum insanının terinde inanılmaz bir soğan kokusu oluyor çoğu zaman. bu tespiti de burada yapmış olayım, bu hanım kızlarımız da bu soğan kokusundan payını almış kızlardır.
günlük koşuşturma içinde sıcağın da etkisiyle her insan gibi doğal olarak terleyen kızdır. amma velakin hangi devirde yaşıyoruz. makyaj yapmaya ayırdığın o dakikaların sadece 10 saniyesini deodoranta * ayırsan hiç de fena olmaz arkadaşım. *
nalet olsundur. evet nalet. bazen öyle olur ki erkeklerin terinden daha pis kokarlar. Ama ne enteresandır ki, bu kızların saçları boyalıdır, tırnakları ojelidir vs... dışarıdan bakıldığında harikuladedirler! Gerçek bakım'a davet ediyorum kendilerini...
sevişmeye değmeyecek kızlardır.
yıkanınca onlar da güzel kokabilir.
kız teri, erkek terinden farklı olarak feromon içeriyor sanırım. sirkeye yatırılmış turşu kokusundan bahsetmiyorum ama bazen aşırı sexi olabiliyor. ya da ben çok fenayım bu aralar. bilemedim.
artık kış geldi dedik ama koku bu sefer doruğa çıktı.
insandır doğaldır. ayıplamamak lazımdır ama yanından kaçılması önerilir. nede olsa bizimkide insan burnu demi ama.
tuzlayasım geliyor bunları. kokarcalar.
ölmeleri gereken kızlardır.ter kokan kız olur mu? yıl o...
bakımlı ve güzel olanları da vardır bunların. hareket ettikçe iğrenç kokuları etrafa yayılır. kimilerinin rüzgarı bile kokar. bir de inadınaymış gibi klimanın altına oturur insana işkence yaparlar.
dialog...
-salih abi. az votka???
-Yok mk pis kokan kızlaaaaar...
kendini bakımlı ilan edip üstüne parfüm sıkan modelleri vardır. almayınız kaçınız.
bir çok erkek için çok fazla iğrenilmeyen kızlardır. ne de olsa, erkekler için kızın ne verdiği önemlidir. ter yada bok kokması önemli değildir.
kiz dedigin krem kokmali, parfum kokmali tere tahammul edilemez. ama turkiyede kisi basina dusen deodorant harcamasi yillik 2 tl oldugundan ter kokusu kadinda da erkektede kacinilmaz turkiye gercegidir.
Yanlarında gezerken acaba koku benden mi geliyor deyip bir iki dakika etrafı kokladıktan sonra "tü allah belanı vermesin" diyebileceğiniz cinsten kızlardır .
kendilerinden soğuttukları andır.
deodrant kullanması gereken kızlar.