bugün

(bkz: teoman yüzünden sosyoloji okumak) (bkz: ortaokul çağı buhranları) (bkz: allah benim belamı vermesin)
-ne oldu olm neden ayrıldınız hani seviyordun kızı?
+abi teoman dinliyor o!
su götürmez bir gerçektir. sevgilimi sırf hakkı bulut dinliyor diye seçtim.
(bkz: yok öyle birşey)
(bkz: hem teoman dinleyip hem sevgili olunmaz)*
(bkz: gözlerinin hastasıyım genellemenin ustasıyım)

kız karamsar olacağı için mi hiç ihtimal yok?

(bkz: hiç mi umut yok doktor bey)
teoman dinleyen kızlarda ne tarz mantık hatasına rastladığını entrysini okuduğum halde anlayamadığım yazar görüşürüdür. rock dinleyen kızlar tümünde olmasa da yüksek oranla okur yazarlığı yüksek ve tek boyutta düşünmeyen kişilerdir. kişisellikten ve yanlı görüşten biraz uzaklaşarak bakıldığında kız erkek farketmez rock müzik dinleyenler sebebi neye bağlı olduğunu çözemediğim mantık ve duygusal dünyada bir doygunluğa ve olgunluğa ulaşmış insanlardır. arabesk dinleyip gümüş zincirler takan bir erkek olarak fikir beyan ediliyorsa zaten bu teoman dinleyen kızlar ulaşılmaz olabilirler ve mundar etme çabası doğaldır ancak genelleme olarak oldukça gülünçtür. en mantıklı ve öyle olmasına rağmen tutkulu aşıklar rock dinleyicisinden çıkar.
ek: 12-19 yaş aralığında değilim.
teoman dinlemiyorsan benimle çıkar mısın? demek istenmiş.
teomandan olsun onun erkek hayranlarindan olsun ne hayir gelmiski kiz hayranlarindan hayir gelsin.
yanlış önerme olduğu için gerçeklenemeyen "gerçek"tir.

ayrıca da hem teoman dinliyorum hem sado mazo seks yapıyorum.

öyle de süper bir insanım.

banayım mı parmağımı sana da bebeğim ?
teoman dinleyen kız da teomana aşıktır, başkasının sevgilisi nasıl olsun?
olmaz tabiki o an teomanı dinliyordur size cevap veremez.
saçmalığın daniskasıdır.
Teoman dinleyen kızdan gerçekten sevgili olmaz.Benim sevgilim Led Zeppelin,The Beatles,The Doors,Queen.etc...dinlemelidir.Ruhu blues olan kızdan çok iyi sevgili olur.*Ama Demet,Serdar,Musty,one direction,Bieber dinleyen kızların çoğunlukta olduğu ülkemde,Teoman dinleyen kızın gideri vardır.Bu kız hergün facebookta teoman sözleri, küçük iskender sözleri paylaşmıyorsa eğer gideri artar.Hele de kolunda çok kıl yoksa sevgili olunur.*
bu kuramı kabul edenlerin petek dinçöz dinleyen kızları kovalaması gerekir.
aşağıdaki durumla özetlenebilecek konudur.

(bkz: sıçtı cafer bez getir)
neden olmasın efendim. sevgilinin en güzelidir. ne düetler yapılır o sevgiliyle. omuzlara alınır konserlerde. en romantik evlenme teklifleri böyle bir kıza yapılabilir. hayalimde ki kızdır. bekliyorum..