bugün

teoman ile ilgili ne zaman konuşma geçse, hep söylemek istediğim cümledir. "aslında iyi çocuktur ama kendisine alerjim var."

beyimiz "tanıştığı" fahişeler için şarkı yazmış. illa entel dantel havalarında takılacak ya, "ben çok gördüm bu dünyayı çok aştım" mesajı verecek ya. sırf imaj olsun diye bir insan fahişeyle tanışır mı yahu? mesleği ve tipi sayesinde zaten etrafından kadın eksik olmayan biridir, bir de şu yaptığı pozlar sayesinde..

teoman efendi buyurmuş:

"Tek başıma bu vücutla fırlatıldım bu dünyaya.
Aşk da basit, pişmanlık da...
Hayat hoyrat bu zamanda.
Şahin kuşa, kuzgun leşe,
Ben değil bu dünya fahişe."

mısraları tek tek okuyunuz dostlar, her bir satır ayrı birer kamyon yazısından alıntı gibi durmuyor mu?

böyle imajinatif geçinen adamların fotoğraf pozu verirken arkasından iki parmağıyla eşşek kulağı yapası geliyor insanın. veya şaka olsun diye tam artistliğini yaptığı noktada "teoman ossurdun mu ne pis koktu lan burası" demek geliyor içimden.
teoman'ın her istediği kadını evinden çıkmadan 20 saniyelik telefon görüşmesiyle yatağa atabilicek olmasını kaldıramayan her insanın kurduğu cümle.
Sürekli sarhoş, sürekli depresif olması nedeniyle sanırım benim de öyle.
normaldir. adam bakmayı aşıp görmeye başlamış. öyle bir farkındalık sahibi ki zihnini hafifletmek için bile içiyor olabilir. insanların sadece baktığı şeyleri görebilmenin ne kadar zor ve yorucu olduğunu biliyorum. üstelik kimsenin umurunda da olmuyor. onlar sadece bakıyor çünkü. bakarak geçenlerin görüp fark eden birine antipati duyması kadar doğal bir şey yok. neler çektiğinden haberleri de yok.
abırın da bana var...
bakmayan ve resmin tamamını görmeyenlerin cümlesi. teoman' ın neler çektiğini biliyorum ve ona büyük saygı duyuyorum. bu saçma dünyada cidden çok zor...
muhtemelen onun da herkese alerjisi vardır, hatta ona alerjisi olanları bi tarafına zerre takmadığı da kesindir.