bugün

not alırken yapılan eylemdir. zira yazarken kağıt bir oraya bir buraya kayıverir. yinede yapmamak gerekir. boyun fıtığına davetiye çıkarır.
hiçbir zaman yapamadığım eylemdir. yok hani işim de yok ama sırf bunu denemek için yaptım ama olmuyor. yapanı da ayağa kalkıp alkışlayabiliri. ama ciddi anlamda çalışıyorum bakalım yapabilecek miyim.
ilkel handsfree olayı.
klasik ev hanımı hareketidir. bir yandan çocuğa mama verip diğer taraftan telefonda dedikodu yapar.
omuz ve kulağın iyi bir işbirliği ile gerçekleşebilecek olan eylemdir. ben hiç beceremedim orası ayrı.
risktir. sen o telefonu sıkıştırıyosun ama düşer o. *
başarılı olamadığım için yapabilenlere özendiğim aktivitedir.yani ki ben çok meşgul ve yoğunum *
eğer dokunmatik telefonsa konuşmanın süresine bağlı olarak telefon ekranında bol miktarda ter bırakacak olan eylemdir.
meşgul olduğum zamanlarda çoğu kez deneyip de hep aramanın kapanması ile sonuçlanan durumdur. o kadar tuştan no tuşunu tuşluyor bu kulak, hayın kulak, zalım kulak.
yemek ya da temizlik yaparken ne şiş yansın ne kebap edası ile yaptığım şey. ama dokunmatik telefonda tehlikeli oluyor *

edit/büdüt/düdüt: gülümseme ne arar la entry de!
konusma bittikten sonra belli süre durur o orda.
Çok meşgul insansınızdır. Ya da yemek yapıyor falansınızdır. Konuşma bitince o müthiş ağrının farkına varırsınız.
iki eli de dolu olan ya da bir işi olan böyle yapar. keyfinden mi sanki.
çok sakat bir pozisyonun eşiğinde olmak demektir. bu sürede kazanabileceğiniz ağrı küçümsenecek de değildir.
güncel Önemli Başlıklar